Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

TeaCZ

Bylinný čaj průduškový Šušká se, že tahle směs Vás pěkně protáhne.

TEACZ PRUD C50
TeaCZ

Bylinný čaj průduškový Šušká se, že tahle směs Vás pěkně protáhne.

TEACZ PRUD C50
24 Kč
21 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Vyvážená bylinná čajová směs vhodná k doplnění pitného režimu zvláště v období zvýšeného výskytu nachlazení. Všechny složky čajové směsi podporují normální funkci dýchacích cest.

Složení

Šípky (30 %), dobromyslová nať (20 %), fenyklový plod, lipový květ (10 %), nať máty peprné, tymiánová nať, diviznový květ, jitrocelový list (5 %).

Vše co potřebujete vědět

Příprava:
1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody, vyluhujeme v přikryté nádobě 5-10 minut. Pije se teplý 2-3x denně. Nálev je možné ochutit, nejlépe medem nebo jitrocelovým sirupem.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Zakoupíte v potravinách.

Naše čaje Panda dostaly na podzim nový kabátek. Protože ale máme přírodu na prvním místě, nechtěli jsme vyhodit už vytištěné původní obaly, a proto v závislosti na skladových zásobách možná dostanete starou a jedinečnou, možná novou krabičku. Každopádně jejich obsah bude vždy stejně kvalitní a čerstvý. 

Balení 20 nálevových sáčků po 1.5 g