Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Leros Baby

Dětský čaj s citrónem Citrónové pochutnání pro nejmenší

LEROS B DET CITR PT33
Leros Baby

Dětský čaj s citrónem Citrónové pochutnání pro nejmenší

LEROS B DET CITR PT33
35 Kč
30 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

I děti mají rády osvěžující chuť citrónu. Jemný, voňavý a chutný čaj je šetrný k dětskému zažívání a skvěle zažene žízeň.

Složení

Plod šípku, jablka, květ ibišku, citrónová tráva, přírodní aroma (7 %).

Vše co potřebujete vědět

Dříve byl tento čaj určen dětem až od 9. měsíce, ale posudek České pediatrické společnosti na tento produkt povoluje jeho použití již od ukončeného 6. měsíce věku děťátka. A tak jak píšeme na krabičce, je tento čaj určen pro věkovou kategorii od ukončeného 6. měsíce věku. 

Použití: Čaj je díky svému složení určen jako nápoj nejen dětem, ale všem, kteří ocení jeho prvotřídní chuť a kvalitu. 

Příprava:  Nálevový sáček přelijeme 1/4l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. 

Dávkování:
Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 1 do 3 let: 1-2 šálky denně. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Zakoupíte v lékárnách, potravinách a drogeriích.

Balení 20 nálevových sáčků po 2 g