Leros

Tajemství bylinného kufříku

KUFŘÍK LEROS I
Leros

Tajemství bylinného kufříku

KUFŘÍK LEROS I
17,53 €
15,25 € bez DPH
Pre vegánov Bez konzervantov Bez umelých sladidiel Čaje sú bez lepku Nič umelé

Zloženie

1x Bio Heřmánek; 1x Bylinky & zázvor s lípou a citrónem; 1x Mix dětských čajů; 1x Čaj na průdušky s vit. C; 1x Sirup brusinka

Všetko, čo potrebujete vedieť

Sirup z kanadské brusinky stačí naředit vodou, nebo ho můžete použít jako sladidlo do čaje. Mix dětských čajů udělá radost Vašim nejmladším. Čajovna Vás zahřeje a potěší svou chutí a vůní. Bio heřmánek je skvělý nejen jako nápoj, ale poslouží i na ošetření zranění. Směs na průdušky s vitamínem C by Vám při podzimních plískanicích určitě neměla chybět. No a ten kufřík, pro ten jistě najdete nespočet využití. 

Čaj na průdušky s vit. C

Příprava:  1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování: Dospělí 5-6 šálků denně. Děti od 3 let 2-4 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Zakoupíte v lékárnách.

Mix dětských čajů

Balení pěti druhů oblíbených dětských čajů obsahuje Leros dětský čaj s ovocem, Leros dětský čaj bylinný, Leros BIO dětský čaj fenyklový, Leros dětský čaj s rakytníkem a Leros dětský čaj proti nachlazení. Upozornění pro 5 druhů čajů: Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. Nepřekračujte uvedené dávkování. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

BIO Heřmánek

Příprava: Nálevový sáček zalijeme 1/4 l vařící vody a necháme 5-10 minut vyluhovat. Používá se vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.

Upozornění: U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na heřmánek či rostliny čeledi hvězdnicovitých. Zakoupíte v lékárnách BYLINKY & ZÁZVOR s lípou a citrónem

Příprava: 1 nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody, vyluhujeme 10 minut. Čaj je možno dochutit, nejlépe medem.

Dávkování: Dospělí 1-3x denně jeden šálek čerstvě připraveného čaje. Děti od 4 let 1x denně 1/2-1 šálek čerstvě připraveného čaje. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Není určeno pro děti do 4 let. Těhotné a kojící ženy by měly pití čaje konzultovat s lékařem. Zakoupíte v potravinách.

Sirup Brusinka

Doporučené ředění: 1+5

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na brusinku/klikvu. Nepoužívejte dlouhodobě. Skladovat v suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici a spotřebujte do 4 týdnů. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži ovoce. Zakoupíte v lékárnách a potravinách.  

Balenie nálevových vreciek po NAN g