Veterina

Nervinae pre kone Aby se koně neplašili

VET NERV HORSE
Veterina

Nervinae pre kone Aby se koně neplašili

VET NERV HORSE
25,34 €
22,04 € bez DPH
Skladom
Pre vegánov Bez konzervantov Bez umelých sladidiel Čaje sú bez lepku Nič umelé

Leros Nervinae Horse je čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek, která napomáhá zklidnění koní zejména při nervovém vyčerpání, podrážděnosti a napětí, při nepřiměřené reakci na rušivé podněty, při rekonvalescenci po lékařském zákroku

Všetko, čo potrebujete vedieť

Příprava: Odpovídající dávku směsi spařit cca 1 litrem vařící vody a po 30 minutách nálevem (včetně bylin) přelít krmivo. Bylinná směs se připravuje vždy čerstvá bezprostředně před použitím.

Dávkování:
Pro koně o hmotnosti 500 kg ž.hm. dávkujte 3 vrchovaté odměrky (cca 45g) 1 až 3x denně dle potřeby a reálného stavu koně. Při dlouhodobém používání je možno přejít na jednu dávku ráno dle aktuálního stavu koně.

Pro hříbě upravte dávkování dle hmotnosti hříběte. Do 200 kg ž.hm. dávkujte pouze jednu odměrku (cca 15g), do 350 kg ž.hm. dávkujte dvě odměrky (cca 30g).

Upozornění: Bylinná směs obsahuje kořen kozlíku lékařského (Valerianae radix), proto se nedoporučuje užívat u závodních koní v průběhu závodní sezóny. Při předávkování se může objevit ospalost, která odezní do 24 hodin. Pouze pro zvířata.

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zakoupíte ve vybraných jezdeckých potřebách.

Balenie 1200 g sypaného čaju