Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Veterina

Nervinae pro koně Aby se koně neplašili

VET NERV HORSE
Veterina

Nervinae pro koně Aby se koně neplašili

VET NERV HORSE
650 Kč
565 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Leros Nervinae Horse je čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek, která napomáhá zklidnění koní zejména při nervovém vyčerpání, podrážděnosti a napětí, při nepřiměřené reakci na rušivé podněty, při rekonvalescenci po lékařském zákroku.

Složení

Meduňková nať, nať máty peprné, heřmánkový květ, kořen kozlíku lékařského, chmelová šištice, skořicová kůra mletá.

Vše co potřebujete vědět

Příprava: Odpovídající dávku směsi spařit cca 1 litrem vařící vody a po 30 minutách nálevem (včetně bylin) přelít krmivo. Bylinná směs se připravuje vždy čerstvá bezprostředně před použitím.

Dávkování:
Pro koně o hmotnosti 500 kg ž.hm. dávkujte 3 vrchovaté odměrky (cca 45g) 1 až 3x denně dle potřeby a reálného stavu koně. Při dlouhodobém používání je možno přejít na jednu dávku ráno dle aktuálního stavu koně.

Pro hříbě upravte dávkování dle hmotnosti hříběte. Do 200 kg ž.hm. dávkujte pouze jednu odměrku (cca 15g), do 350 kg ž.hm. dávkujte dvě odměrky (cca 30g).

Upozornění: Bylinná směs obsahuje kořen kozlíku lékařského (Valerianae radix), proto se nedoporučuje užívat u závodních koní v průběhu závodní sezóny. Při předávkování se může objevit ospalost, která odezní do 24 hodin. Pouze pro zvířata.

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zakoupíte ve vybraných jezdeckých potřebách.

Balení 1200 g sypaného čaje