Zažijte léto s levandulí.

Chráněná dílna Bylinkárna

V létě 2022 se ve Strážnici zrodila pod záštitou LEROSu chráněná dílna s názvem Bylinkárna. Lidé se zdravotním handicapem v ní balí, kompletují, skládají a dokončují naše voňavé výrobky. Od 1.1.2024 má Bylinkárna status dodavatele náhradního plnění.

Bylinkárna našla svůj domov v nově zrekonstruovaných prostorách, kterou šikovní kolegové vybavili vlastnoručně vyrobeným nábytkem z recyklovaných materiálů. Bylinkárna byla založena jako prostor pro ruční balení základních, sezónních, mimořádných produktů či kompletaci dárkových sad apod. a podílela se už například na kompletaci oblíbených LEROS vánočních dárků.

Motto Bylinkárny je: "Jediný způsob, jak být originální, být jiný". Cílem je proto změnit prostou balírnu na výrobní dílnu a otevřít ji i pro zakázky z dalších společností. Zaměstnanci Bylinkárny jsou precizní, zruční i kreativní a těší se na vaše klasické i netradiční zakázky. Do jejího vybavení přibyl nedávno například repasovaný šití stroj, který nabízí další možnosti využití dovedných Bylinkářů.

Pro dotazy kontaktujte vedoucí chráněné dílny Nikolu Bosákovu +420737330425 nebo nikola.bosakova@lerosbylinkarna.cz