Víte jak poděkovat paní učitelce? Máme pro vás tip na krásný dárek. Konec školního roku s vůní bylinek.

Léčivé čaje s certifikátem SÚKL

LEROS je jedním z mála výrobců léčivých čajů, které jsou certifikované jako léčivo Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Čaje jsou připravované podle našich vlastních, generacemi ověřených receptur a vycházejí z více než 60leté zkušenosti se sběrem a zpracováním bylin.
Byliny lékopisné kvality

Byliny použité v těchto čajích mají lékopisnou kvalitu, tedy splňují v lékopisu předepsané parametry, především limity obsahu účinných látek. Byliny mají tu nejvyšší možnou kvalitu: pocházejí částečně od farmářů a od prověřených dodavatelů a také z našich výkupen bylin.

Vícestupňová kontrola kvality

Naše léčivé čaje SUKL procházejí vícestupňovou kontrolou kvality v našich moderně vybavených laboratořích nebo v externích vysoce specializovaných laboratořích, a to jak při vstupu, tak i v průběhu výroby a na jejím konci.  Kvalita bylin i hotových výrobků jsou v souladu s Českým Lékopisem a to po celou dobu trvanlivosti čaje.

 

 

Certifikace výrobní praxe

Výroba léčivých čajů probíhá v souladu s certifikátem GMP (Správná výrobní praxe) – každé dva roky je tento certifikát ověřován hloubkovou inspekcí SÚKL.

Účinné receptury

Receptury našich léčivých čajů se řadí mezi Tradiční rostlinné přípravky jsou vyzkoušené generacemi: léčivé čaje se značkou R vyrábíme již od roku 1969.  Mají předepsané složení včetně daných rodů a druhů bylin a předepsané limity obsahů účinných látek u vstupních bylin (drog) dle Českého lékopisu.

Naše léčivé čaje

Alvisan NEO

Alvisan NEO sypaný

Diabetan

Diabetan sypaný

Epilobin Planta

Fytokliman Planta

List senny sypaný

List senny

Pulmoran

Pulmoran sypaný

Species nervinae Planta

Species urologicae Planta sypaný

Species urologicae Planta

Stomaran

Stomaran sypaný

The Salvat

The Salvat sypaný

Tormentan

Urcyston Planta