Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Doprava a platba

Zboží, které u nás zakoupíte, Vám s láskou zabalíme a odešleme jedním z Vámi vybraných způsobů domů, nebo na výdejní místo společnosti Zásilkovna či Geis. Osobní odběr je možný v Praze na Zbraslavi. Platit můžete kartou, převodem na účet a nebo hotově při osobním vyzvednutí v Praze.

Doprava

Spolupracujeme se společností Geis, která Vám nakoupené zboží doručí domů za 93 Kč (+dobírka 25 Kč) včetně DPH nebo na Vámi vybrané místo Geis Point za 81 Kč (+dobírka 25 Kč) včetně DPH. Stejně tak si můžete zvolit služby Zásilkovny za 66 Kč (+dobírka 15 Kč) včetně DPH na výdejní místo. Osobní odběr je možný v naší podnikové prodejně v Praze na Zbraslavi.

Zboží expedujeme okamžitě po zpracování objednávky. Váš nákup s láskou zabalíme a předáme kurýrovi, který Vás pak bude informovat o podrobnostech doručení. Objednáte-li v pátek, odešleme Váš nákup v pondělí, protože přes víkend odpočíváme. Dovolí-li skladové zásoby, dostane se k Vám to, co potřebujete, během pár dní. Bude-li něco aktuálně nedostupné, spojíme se s Vámi a navrhneme možná řešení. Můžeme Vám vrátit peníze, nebo odeslat objednávku, jakmile zboží doskladníme. Bylinky i směsi sami zpracováváme a balíme, a tak by to nemělo trvat dlouho, jedině, že by se neurodilo.

Otevírací doba Praha Zbraslav

 

  dopoledne odpoledne
pondělí 8–12 13–17
úterý 8–12 13–16
středa 8–12 13–16
čtvrtek 8–12 13–16
pátek 8–12 13–15.30

 

 

Platba

Platit můžete virtuálně pomocí platební karty nebo převodem na účet. V tom případě předchází platba expedici. Rozhodnete-li se pro dobírku, bude Váš nákup expedován a zaplatíte při jeho převzetí. Hotovostní platby přijímáme pouze v podnikové prodejně na Zbraslavi. 

Pro platby kartou využíváme služby ComGate. Platit můžete v současné chvíli pouze v českých korunách na český účet. Doručujeme ale do Čech i na Slovensko. Platby v Euro budou brzy následovat.