Doprava a platba

Zboží, které u nás zakoupíte, Vám s láskou zabalíme a odešleme jedním z Vámi vybraných způsobů domů, nebo na výdejní místo společnosti Zásilkovna či Geis. Osobní odběr je možný v Praze na Zbraslavi. Platit můžete kartou, převodem na účet a nebo hotově při osobním vyzvednutí v Praze.

Doprava

Spolupracujeme se společností Geis, která Vám nakoupené zboží doručí domů za 93 Kč (+dobírka 25 Kč) včetně DPH nebo na Vámi vybrané místo Geis Point za 81 Kč (+dobírka 25 Kč) včetně DPH. Stejně tak si můžete zvolit služby Zásilkovny za 66 Kč (+dobírka 15 Kč) včetně DPH na výdejní místo. Osobní odběr je možný v naší podnikové prodejně v Praze na Zbraslavi.

Zboží expedujeme okamžitě po zpracování objednávky. Váš nákup s láskou zabalíme a předáme kurýrovi, který Vás pak bude informovat o podrobnostech doručení. Objednáte-li v pátek, odešleme Váš nákup v pondělí, protože přes víkend odpočíváme. Dovolí-li skladové zásoby, dostane se k Vám to, co potřebujete, během pár dní. Bude-li něco aktuálně nedostupné, spojíme se s Vámi a navrhneme možná řešení. Můžeme Vám vrátit peníze, nebo odeslat objednávku, jakmile zboží doskladníme. Bylinky i směsi sami zpracováváme a balíme, a tak by to nemělo trvat dlouho, jedině, že by se neurodilo.

Otevírací doba Praha Zbraslav

Pondělí 8 - 12 & 13 - 17

Úterý 8 - 12 & 13 - 16

Středa 8 - 12 & 13 - 16

Čtvrtek 8 - 12 & 13 - 16

Pátek 8 - 12 & 13 - 15.30

 

Platba

Platit můžete virtuálně pomocí platební karty nebo převodem na účet. V tom případě předchází platba expedici. Rozhodnete-li se pro dobírku, bude Váš nákup expedován a zaplatíte při jeho převzetí. Hotovostní platby přijímáme pouze v podnikové prodejně na Zbraslavi. 

Pro platby kartou využíváme služby ComGate. Platit můžete v současné chvíli pouze v českých korunách na český účet. Doručujeme ale do Čech i na Slovensko. Platby v Euro budou brzy následovat.