Blog

image1.jpeg

Bylinky na visačkách

Přečíst příběh
LEROS Očista těla

Jarní očista organismu: mýty a fakta

Očista těla a mysli je koncipována zejména jako jarní příprava na novou sezónu. V zimě je lidský organizmus více zatížen: slunce svítí kratší dobu, ale my jsme aktivní i po setmění, naše strava není tak pestrá jako v jiných měsících, často přecházíme změnami okolní teploty, viry a bakterie se šíří více než kdy jindy atd. To vše na nás působí více než si sami uvědomujeme. Očista těla a mysli napomáhá toto období ukončit, jak po fyzické, tak psychické stránce a připravit organizmus na aktivní život během dalších měsíců.

Vesna

Jako ze sna přišla Vesna

Jsou mladé, krásné a talentované. Jedna hraje na housle, druhá na klávesy, třetí na bicí, čtvrtá na basu a pátá Patricie zpívá a píše hudbu a texty. Holky z Vesny mají rády bylinky a bylinkové čaje používají i na turné, aby se udržovaly v kondici.

Lerosáček

Dobro voní bylinkami

Když se spojí ti, kdo stojí o to, aby světu vládlo dobro, je z toho malá radost, co krásně voní.

Jmelí na stromě

Kouzlo vánočních bylinek

Bylinky Vám pomůžou zvládnout Vánoce v klidu a v pohodě, když jim dáte svou důvěru.

Desatero poctivého bylinkáře

Obor, který se zabývá léčivými bylinkami po vědecké stránce, se nazývá fytoterapie. Říká nám jaká konkrétní rostlina je na náš problém nejúčinnější, jak danou bylinku zpracovat a v jaké dávce ji přijímat.

Váš bylinkový rituál

Připijte si na zdraví

Poslali jsme Čajovnu do restaurací, kaváren, bister i kiosků na horách. Vybavili jsme ji servírovacím setem, abyste si bylinkový rituál užili od začátku do konce a se vším všudy po ruce.