POZOR: Pouze do zítřka 20.6. máte možnost zakoupit dárek pro paní učitelku, u kterého garantujeme doručení do čtvrtka 27.6. Pozdější objednávky mohou dojít včas, ale nelze to již zaručit.

Čaje pro děti a maminky


Leros má více než 60 let zkušeností s výrobou léčivých čajů a provází maminky a děti už po generace. Není tak divu, že Leros bylinné čaje jsou nejprodávanější v této kategorii. Pod značkou Leros najdete funkční bylinkové čaje pro nastávající a kojící maminky i jejich ratolesti již od 1. týdne věku. Děti si navíc mohou pochutnat na lahodných ovocných čajích.

Vyvinuto herbaristou

Všechny čaje se značkou Leros vyvíjí zkušený herbarista. Můžete si tak být jistí, že složení bylin i podíl účinných látek jsou přizpůsobeny dětskému organismu či potřebám nastávajících a kojících maminek. Všechny dětské čaje jsou navíc viditelně na čelní straně opatřené doporučením věku, od kterého můžete dítěti čaj podávat.

Certifikovaná kvalita

Leros je držitelem certifikátů GMP a IFS, které deklarují bezpečnou výrobu kvalitních potravin. Čaje i suroviny tak prochází několikastupňovou kontrolou v průběhu celé výroby. Čaje pravidelně testujeme i v naší vlastní laboratoři. Některé z čajů jsou navíc označené razítkem BIO, tedy českou národní značkou pro biopotraviny.


 

Bylinky pro maminky

Leros je společníkem na cestě žen k mateřství. Oblíbený Čaj pro těhotné je ideálním doplňkem pitného režimu nastávajících maminek. Kojící ženy si mohou vybrat ze dvou bylinných čajů podporujících přirozenou laktaci díky obsahu účinné jestřebiny. Ve všchn čajích pro maminky jsou použity jen takové byliny, které jsou pro maminky i miminka bezpečné a blahodárné a u kterých nejméně deset let nebyl prokázán žádný negativní účinek.


Funkční bylinné čaje na podporu zdraví našich nejmenších

Již vaše maminky sahaly po bylinkových čajích jako první pomoci. Vyzkoušejte funkční čaje od Lerosu, když se váš brouček necítí nejlépe. Bylinkami přispějete ke Klidným snům, Spokojenému bříšku nebo podpoříte zdraví Dýchacích cest.

Pro mlsné dětské jazýčky

V barevných krabičkách z roztomilými zvířátky se ukrývají lahodné ovocné i bylinkové čaje namíchané tak, aby chutnaly a zahnaly žízeň. Jejich chuť je vyvážená, nedráždí citlivé dětské trávení a v široké nabídce si každé dítě jistě vybere čaj, který mu zachutná.


Naše bylinné čaje pro děti a maminkyDětský bylinný čaj s heřmánkem

49 Kč, 20 ksDětský čaj Klidné sny

49 Kč, 20 ksDětský čaj Spokojené bříško

49 Kč, 20 ksBio dětský čaj fenykl

69 Kč, 20 ksDětský čaj cesty dýchací

49 Kč, 20 ksDětský čaj na průdušky

49 Kč, 20 ksDětský čaj bylinný

49 Kč, 20 ksBio dětský čaj bylinný+

59 Kč, 20 ksDětský čaj Švestka

49 Kč, 20 ksDětský čaj Jablko

49 Kč, 20 ksDětský čaj Třešeň

49 Kč, 20 ksDětský čaj Pomeranč

49 Kč, 20 ks


Dětský čaj rakytníkový

49 Kč, 20 ksDětský čaj s ovocem

49 Kč, 20 ksDětský čaj Malinka

49 Kč, 20 ksDětský čaj Jahůdka

49 Kč, 20 ksVýběr dětských čajů s milníkovými kartičkami

149 Kč, 30 ks