Osvěžující a hydratační přírodní kosmetika pro přicházející jaro Hydratační přírodní kosmetika

Bylinná kosmetika Leros

Přírodní kosmetika

Naše výrobky obsahují co nejvyšší možný podíl přírodních složek, které šetrně zpracováváme tak aby byl uchován co nejvyšší obsah účinných látek. Naopak neobsahují škodlivé syntetické látky jako parabeny, silikony a sulfáty.

Certifikace CPK / CPK BIO

Výrobky jsou certifikovány certifikátem CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) a CPK BIO. Tyto certifikáty zajišťují, že označené výrobky jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin.

60 let zkušeností s výkupem a zpracování bylin

Už od roku 1954 vykupujeme a zpracováváme byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Rozumíme bylinkám a vnímáme jejich klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do kosmetiky, kterou z nich připravujeme. V naší kosmetice je používáme jako aktivní látky ve formě macerátů, hydrolátů, esenciálních olejů nebo extraktů.

Naše vlastní receptury

Receptury pro naši kosmetiku vyvíjí náš vlastní tým vývojářek a parfumérek. Jsou sestaveny tak, aby byly jedinečné, co nejvíce funkční a účinné.

Originální vonné kompozice

Každý náš produkt je ovoněný originální přírodní vonnou kompozici. Vonné esence vybíráme tak, aby podpořili funkci daného výrobku. Vůně naše parfemářka vytváří podobně jako parfémy – vůně se rozvíjí a proměňuje postupně.

Šetrná k přírodě i k člověku

Naše kosmetika není testována na zvířatech, neobsahuje palmový olej a je balena v plně recyklovatelných obalech. Je vhodná také pro vegany až na výjimky, které obsahující včelí produkty.

Vyrobeno v České republice

Produkty jsou míchány, plněny a baleny ve výrobnách v České republice v malých šaržích vždy čerstvě.

Náš tým

Kosmetické produkty pro vás vymýšlí a vyvíjí zkušený tým odborníku. Prvotní nápady na složení produktů, bylinek a surovin má na starosti produktová manažerka Monika. Hlavní vývojářka Aneta, vypiluje složení do konečné podoby, namíchá a přivede na svět hotový výrobek. Produkt dotváří vůně, proto máme v týmu i parfemářku, která vytváří originální vonné kompozice z přírodních surovin. Své znalosti získala kromě jiného také při studiích v Cotswold Perfumery v Anglii. Na kvalitu všech výrobků dohlíží Terka, která zajišťuje jakost všech procesů ve firmě. Druhá Tereza je strážným andělem kosmetiky Leros. Spoluvytváří výrobkové portfolio, stará se o budování značky, její vzhled a komunikaci se spotřebitelem.

LEROS Balzám na rty s rozmarýnem

Balzám na rty s rozmarýnem

Pečující balzám na rty s bambuckým máslem, včelím voskem a rozmarýnem, který udržuje rty stále vláčné a hebké.

Cena: 89 Kč

- +
LEROS Sprchová pasta Levandule & šalvěj

Sprchová pasta Levandule & šalvěj

Přírodní sprchová pasta s jemnou našlehanou texturou s vůní levandule a šalvěje šetrně umyje pokožku a zanechá ji hebkou a hydratovanou.

Cena: 299 Kč

- +
LEROS Sada krémů na ruce Čtyři živly

Sada krémů na ruce Čtyři živly

Sada krémů na ruce inspirována čtyřmi živly v dárkové krabičce. Každý krém je inspirovaný jedním ze živlů.

Cena: 499 Kč

- +
LEROS Tělový suchý olej Levandule & šalvěj

Tělový suchý olej Levandule & šalvěj

Tělový suchý olej s vůní levandule a šalvěje se okamžitě vstřebává do pokožky a zanechá ji vyživenou bez pocitu mastnoty.

Cena: 449 Kč

- +
LEROS Dětský olej na tělíčko

Dětský olej na tělíčko

Přírodní BIO olej pro citlivou dětskou pokožku s mateřídouškou a měsíčkem.

Cena: 149 Kč

- +
LEROS Hřejivá bytová vůně rozmarýn a jalovec

Hřejivá bytová vůně rozmarýn a jalovec

Přírodní bytová vůně jemně kořeněná vůně s nádechem rozmarýnu, jalovce, hřebíčku a davany provoní chladné zimní večery a povzbudí unavenou mysl.

Cena: 299 Kč

- +
LEROS Koupelová bomba růže & heřmánek

Koupelová bomba růže & heřmánek

Přírodní šumivá bomba do koupele s vůní růže, heřmánku a mimózy, obohacená o epsomskou sůl, růžový jíl a bambucké máslo.

Cena: 179 Kč

- +
LEROS Tělový suchý olej bazalka & verbena

Tělový suchý olej bazalka & verbena

Přírodní suchý tělový olej s unikátní texturou a s vůní bazalky a verbeny se okamžitě vstřebává do pokožky, zanechává ji hedvábně hladkou a vyživenou bez pocitu mastnoty.

Cena: 449 Kč

- +
LEROS Sprchová pasta bazalka & verbena

Sprchová pasta bazalka & verbena

Přírodní sprchová pasta s jemnou, lehkou, našlehanou texturou s vůní bazalky a verbeny, šetrně umyje pokožku a zanechá ji hebkou a hydratovanou.

Cena: 299 Kč

- +
LEROS Suchý tělový olej rozmarýn & jalovec

Suchý tělový olej rozmarýn & jalovec

Přírodní suchý tělový olej s vůní rozmarýnu, jalovce a davany s avokádovým olejem zanechá díky unikátní textuře pokožku rozzářenou bez pocitu mastnoty.

Cena: 449 Kč

- +
LEROS Vyživující tělový krém rozmarýn & jalovec

Vyživující tělový krém rozmarýn & jalovec

Přírodní, vyživující tělový krém s vůní rozmarýnu a jalovce s avokádovým olejem a arnikovým macerátem zanechává pokožku sametově hebkou a vyživenou po celý den.

Cena: 399 Kč

- +