Bylinná kosmetika Leros

Přírodní kosmetika

Naše výrobky obsahují co nejvyšší možný podíl přírodních složek, které šetrně zpracováváme tak aby byl uchován co nejvyšší obsah účinných látek. Naopak neobsahují škodlivé syntetické látky jako parabeny, silikony a sulfáty.

Certifikace CPK / CPK BIO

Výrobky jsou certifikovány certifikátem CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) a CPK BIO. Tyto certifikáty zajišťují, že označené výrobky jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin.

60 let zkušeností s výkupem a zpracování bylin

Už od roku 1954 vykupujeme a zpracováváme byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Rozumíme bylinkám a vnímáme jejich klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do kosmetiky, kterou z nich připravujeme. V naší kosmetice je používáme jako aktivní látky ve formě macerátů, hydrolátů, esenciálních olejů nebo extraktů.

Naše vlastní receptury

Receptury pro naši kosmetiku vyvíjí náš vlastní tým vývojářek a parfumérek. Jsou sestaveny tak, aby byly jedinečné, co nejvíce funkční a účinné.

Originální vonné kompozice

Každý náš produkt je ovoněný originální přírodní vonnou kompozici. Vonné esence vybíráme tak, aby podpořili funkci daného výrobku. Vůně naše parfemářka vytváří podobně jako parfémy – vůně se rozvíjí a proměňuje postupně.

Šetrná k přírodě i k člověku

Naše kosmetika není testována na zvířatech, neobsahuje palmový olej a je balena v plně recyklovatelných obalech. Je vhodná také pro vegany až na výjimky, které obsahující včelí produkty.

Vyrobeno v České republice

Produkty jsou míchány, plněny a baleny ve výrobnách v České republice v malých šaržích vždy čerstvě.

Náš tým

Kosmetické produkty pro vás vymýšlí a vyvíjí zkušený tým odborníku. Prvotní nápady na složení produktů, bylinek a surovin má na starosti produktová manažerka Monika. Hlavní vývojářka Aneta, vypiluje složení do konečné podoby, namíchá a přivede na svět hotový výrobek. Produkt dotváří vůně, proto máme v týmu i parfemářku, která vytváří originální vonné kompozice z přírodních surovin. Své znalosti získala kromě jiného také při studiích v Cotswold Perfumery v Anglii. Na kvalitu všech výrobků dohlíží Terka, která zajišťuje jakost všech procesů ve firmě. Druhá Tereza je strážným andělem kosmetiky Leros. Spoluvytváří výrobkové portfolio, stará se o budování značky, její vzhled a komunikaci se spotřebitelem.

LEROS Sada krémů na ruce Čtyři živly

Sada krémů na ruce Čtyři živly

Sada krémů na ruce inspirována čtyřmi živly v dárkové krabičce. Každý krém je inspirovaný jedním ze živlů.

Cena: 479 Kč

- +
LEROS Dětský olej na tělíčko

Dětský olej na tělíčko

Přírodní BIO olej pro citlivou dětskou pokožku s mateřídouškou a měsíčkem.

Cena: 179 Kč

- +
LEROS Balíček  balzám na rty 2 + 1 zdarma

Balíček balzám na rty 2 + 1 zdarma

Pečující balzám na rty s bambuckým máslem, včelím voskem a rozmarýnem, který udržuje rty stále vláčné a hebké.

Cena: 178 Kč

- +
LEROS Balíček bylinný krém na ruce 2 + 1 zdarma

Balíček bylinný krém na ruce 2 + 1 zdarma

Zcela přírodní bylinný krém na ruce s bambuckým máslem, makovým olejem, heřmánkem a měsíčkem. Pomáhá zklidňovat a hydratovat pokožku a zároveň podporuje její regeneraci.

Cena: 278 Kč

- +
LEROS Balíček hygienický gel na ruce 2 + 1 zdarma

Balíček hygienický gel na ruce 2 + 1 zdarma

Přírodní čistící bylinný gel na ruce s hřebíčkem, myrtou a 70 % alkoholu. Účinně ničí mikroorganismy, nelepí a díky čistě přírodnímu složení zároveň hydratuje pokožku.

Cena: 238 Kč

- +
LEROS Balzám na rty s rozmarýnem

Balzám na rty s rozmarýnem

Pečující balzám na rty s bambuckým máslem, včelím voskem a rozmarýnem, který udržuje rty stále vláčné a hebké.

Cena: 89 Kč

- +
LEROS Bylinný krém na ruce

Bylinný krém na ruce

Zcela přírodní bylinný krém na ruce s bambuckým máslem, makovým olejem, heřmánkem a měsíčkem. Pomáhá zklidňovat a hydratovat pokožku a zároveň podporuje její regeneraci.

Cena: 139 Kč

- +
LEROS Gel na ruce s antimikrobiální složkou

Gel na ruce s antimikrobiální složkou

Přírodní čistící bylinný gel na ruce s hřebíčkem, myrtou a 70 % alkoholu. Účinně ničí mikroorganismy, nelepí a díky unikátnímu složení zároveň hydratuje pokožku.

Cena: 119 Kč

- +