Bylinná kosmetika Leros

Přírodní kosmetika

Naše výrobky obsahují co nejvyšší možný podíl přírodních složek, které šetrně zpracováváme tak aby byl uchován co nejvyšší obsah účinných látek. Naopak neobsahují škodlivé syntetické látky jako parabeny, silikony a sulfáty.

60 let zkušeností s výkupem a zpracování bylin

Už od roku 1954 vykupujeme a zpracováváme byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Rozumíme bylinkám a vnímáme jejich klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do kosmetiky, kterou z nich připravujeme.

Naše vlastní receptury

Receptury pro naši kosmetiku vyvíjí náš vlastní tým vývojářek a parfumérek. Jsou sestaveny tak, aby byly jedinečné, co nejvíce funkční a účinné.

Šetrná k přírodě i k člověku

Naše kosmetika není testována na zvířatech, neobsahuje palmový olej a je balena v plně recyklovatelných obalech. Je vhodná také pro vegany až na výjimky, které obsahující včelí produkty.

Vyrobeno v České republice

Produkty jsou míchány, plněny a baleny ve výrobnách v České republice v malých šaržích vždy čerstvě.

Balzám na rty s rozmarýnem

Pečující balzám na rty s bambuckým máslem, včelím voskem a rozmarýnem, který udržuje rty stále vláčné a hebké.

Cena: 89 Kč

- +

Bylinný krém na ruce

Zcela přírodní bylinný krém na ruce s bambuckým máslem, konopným a makovým olejem, heřmánkem a měsíčkem. Pomáhá zklidňovat a hydratovat pokožku a zároveň podporuje její regeneraci.

Cena: 139 Kč

- +

Gel na ruce s antimikrobiální složkou

Přírodní čistící bylinný gel na ruce s hřebíčkem, myrtou a 70 % alkoholu. Účinně ničí mikroorganismy, nelepí a díky čistě přírodnímu složení zároveň hydratuje pokožku.

Cena: 119 Kč

- +