Víte jak poděkovat paní učitelce? Máme pro vás tip na krásný dárek. Konec školního roku s vůní bylinek.

Krása z bylin

Krása z bylin

Zdraví těla se podepisuje i na vaší kráse. Bylinné směsi pro Zdravou pleť, Štíhlou linii, Detox a Očistu těla i mysli jsou určené pro bylinné kúry, které podpoří vaši krásu zevnitř. Zkuste některou z těchto bylinných kúr. Ať už jde o krátkodobou detoxikační kúru, nebo dlouhodobé zařazení bylin do vaší stravy, výsledky mohou být překvapivě pozitivní. 

Bylinné směsi - Vaše tajná zbraň pro krásu a zdraví

Zdravá pleť: Bylinné směsi bohaté na antioxidanty jako je zelený čaj, měsíček nebo kopřiva mohou pomoci detoxikovat vaši pokožku a vrátit jí přirozenou rovnováhu.

Štíhlá linie: Byliny jako zelený čaj nebo fenykl podporují metabolismus a pomáhají přirozenému spalování tělesných tuků. Začleněním těchto bylin do vaší denní rutiny můžete podpořit své úsilí o štíhlější postavu.

Detox a očista: Naše tělo každý den čelí toxickým látkám z prostředí, které mohou ovlivnit jak naše fyzické, tak psychické zdraví. Byliny jako kopřiva, pampeliška nebo mladý ječmen jsou známé svou schopností čistit krev a podporovat funkci jater a ledvin.

Očista mysli: Nevěříte, že bylinky mohou pomoci i vaší duševní pohodě? Sázka na byliny jako je levandule, meduňka nebo šalvěj může být klíčem k redukci stresu a zlepšení kvality vašeho spánku.

LEROS Tělo očista
13%

Tělo očista

69 Kč 79 Kč
LEROS Mysl očista
13%

Mysl očista

69 Kč 79 Kč
LEROS Hladké pozadí
13%

Hladké pozadí

69 Kč 79 Kč
LEROS Bylinkový detox
13%

Bylinkový detox

69 Kč 79 Kč
LEROS Štíhlá linie
13%

Štíhlá linie

69 Kč 79 Kč