Výhodný set 2x dětský olej klidné bříško a BIO dětský čaj fenykl zdarma

Balíček péče o dětské bříško s čajem na podporu dobrého trávení

Výhodný set 2x dětský olej klidné bříško a BIO dětský čaj fenykl zdarma

Balíček péče o dětské bříško s čajem na podporu dobrého trávení

549 Kč
Skladem
- +

Popis

Receptura

Parametry

popis

Sada obsahuje dva dětské přírodní oleje na bříško a dětský čaj fenykl 20 ks zdarma jako dárek. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě.

Dětský olej klidné bříško
Přírodní dětský BIO olej pro masáž bříška pečující o jemnou dětskou pokožku. Mateřídouška a kopr poskytuje bříšku úlevu a uvolňuje svalové napětí. Jemný mandlový olej pomáhá dodat pokožce vlhkost a vláčnost, macerát z měsíčku má zklidňující účinky. Olejíček má jemnou uklidňující vůni levandule s heřmánkem.

Bio dětský čaj fenykl
Bylinný čaj v BIO kvalitě podporující dobré trávení a normální funkci dýchacího systému našich nejmenších. Listy fenyklu velmi chutnají jednomu z nejkrásnějších a největších českých motýlů, otakárku fenyklovému. V roce 1758 popsal tohoto motýla švédský přírodovědec a lékař Carl Linné.

Aplikace

Rozehřejte pár kapek oleje ve dlaních, naneste na bříško a jemně masírujte po směru hodinových ručiček od středu bříška postupně ve větších kruzích směrem ven do úplného vsáknutí oleje.

Složení: Dětský olej spokojené bříško
SLOŽENÍ: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Thymus Serpyllum Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Anethum Graveolens Seed Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil, Limonene Linalool.

Bio dětský čaj fenykl
SLOŽENÍ: Plod fenyklu (100 %). BIO surovina. Pochází z ekologického zemědělství.

Textura olej