Výhodný set péče o miminko s dětským BIO čajem fenykl

Balíček péče o dětské tělíčko a bříško s čajem na podporu dobrého trávení.

Výhodný set péče o miminko s dětským BIO čajem fenykl

Balíček péče o dětské tělíčko a bříško s čajem na podporu dobrého trávení.

449 Kč
Skladem
- +

Popis

Parametry

popis

Sada obsahuje dětský přírodní BIO olej na tělíčko, dětský přírodní BIO olej spokojené bříško a dětský čaj BIO fenykl 20 ks zdarma jako dárek.

Dětský olej na tělíčko
Přírodní olej pro citlivou dětskou pokožku z bio surovin. Měsíček přináší úlevu suché citlivé pokožce, je vhodný při opruzeninách. Mandlový olej pomáhá dodat pokožce vlhkost a elasticitu, slunečnicový olej vyživí pokožku do hloubky díky velkému obsahu vitamínu E. Olej na tělíčko má jemnou uklidňující vůni levandule, heřmánku a mandarinky pro dobrou náladu.

Dětský olej klidné bříško
Přírodní dětský BIO olej pro masáž bříška pečující o jemnou dětskou pokožku. Mateřídouška a kopr poskytuje bříšku úlevu a uvolňuje svalové napětí. Jemný mandlový olej pomáhá dodat pokožce vlhkost a vláčnost, macerát z měsíčku má zklidňující účinky. Olejíček má jemnou uklidňující vůni levandule s heřmánkem.

Bio dětský čaj fenykl
Bylinný čaj v BIO kvalitě podporující dobré trávení a normální funkci dýchacího systému našich nejmenších. Listy fenyklu velmi chutnají jednomu z nejkrásnějších a největších českých motýlů, otakárku fenyklovému. V roce 1758 popsal tohoto motýla švédský přírodovědec a lékař Carl Linné.

Textura olej
Obal recyklovatelný plast, krabička papír
Typ pokožky dětská