Osvěžující a hydratační přírodní kosmetika pro přicházející jaro Hydratační přírodní kosmetika

Bio čaj s kmínem kojící

Bylinná směs v BIO kvalitě s kmínem na podporu kojení a aloisií trojlistou na dobré trávení.

Bio čaj s kmínem kojící

Bylinná směs v BIO kvalitě s kmínem na podporu kojení a aloisií trojlistou na dobré trávení.

79 Kč
89 Kč

20 ks, nálevový sáček

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Parametry

popis

Bylinky s kmínem pro maminky.
BIO bylinná směs je vhodná pro doplnění pitného režimu kojících maminek. Kmín podporuje kojení a společně s aloisií trojlistou přispívají k dobrému trávení matky i miminka a pozitivně podporují obranyschopnost organizmu. Harmonická směs bylin pomáhá mamince s kojením a šetrně přenáší látky z těla maminky do miminka. Bylinky a plody obsažené v čaji pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Příprava

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a 7–10 minut vyluhujte v přikryté nádobě. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

1 až 3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Chuť a vůně

V chuti se objevuje citrusová svěžest aloisie, která je doplněna nasládlým kmínem a nádechem máty. Směs má nasládlou chuť díky kořenu mrkve. Čím déle bude čaj louhován, tím bude nasládlejší. Čaj má nazlátlou barvu.

Upozornění

Nepoužívejte při přecitlivosti na některou složku čajové směsi.

Vytvořil: PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

Vystudoval magisterský obor farmacie na Univerzitě Karlově a poté absolvoval postgraduální studium tamtéž. 15 let byl odborným asistentem na katedře farmakognozie Farmaceutické fakulty UK. Je autorem nebo spoluautorem cca 40 odborných a populárně vědeckých publikací. V současné době působí jako poradce a vedoucí fytoterapeutické ordinace pro Českou fytoterapeutickou akademii v Hradci Králové.

V únoru roku 2008 se dostala bylina a název Český kmín pod ochranou známku Evropské unie.

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej vroucí vodou. Zavřete oči a na 10 minut si představte jak spočinete na procházce ve stínu stromů, a pohodlně nakojíte své miminko. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

Typ čaje jednodruhový
Počet nálevových sáčků v balení 20 ks
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Kvalita bio kvalita
Chuť nasládlá
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu, papírový přebal bez PVC, kompostovatelný sáček bez sponky