Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Leros Baby

Dětský čaj pro klidné sny Bylinkové pohlazení na dobrou noc

LEROS B KLI PT33
Leros Baby

Dětský čaj pro klidné sny Bylinkové pohlazení na dobrou noc

LEROS B KLI PT33
35 Kč
30 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Bylinková směs pro sladké spaní Vašich malých andílků. Meduňka a lipový květ působí relaxačně, napomáhají usínání. Společně s dobromyslí podporují trávení.

Složení

Meduňková nať (45 %), lipový květ (25 %), dobromyslová nať (15 %), rooibos, lékořicový kořen.

Vše co potřebujete vědět

Použití: Čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Meduňka a lipový květ působí relaxačně, napomáhají usínání. Společně s dobromyslí podporují trávení.

Příprava:
1 nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Není nutné přislazovat. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dávkování:
Děti od 6 měsíců do 3 let: 1 šálek denně. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí: 3-5 šálků denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Schváleno Českou pediatrickou společností.

Zakoupíte v lékárnách, potravinách a drogeriích.

Balení 20 nálevových sáčků po 1.5 g