Víte jak poděkovat paní učitelce? Máme pro vás tip na krásný dárek. Konec školního roku s vůní bylinek.

Čaje pro jarní očistnou kúru

21 denní bylinková kúra, která napomáhá navození duševní a tělesné pohody

Čaje pro jarní očistnou kúru

21 denní bylinková kúra, která napomáhá navození duševní a tělesné pohody

249 Kč

62 ks, nálevový sáček

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Parametry

popis

OČISTA MYSLI
Bylinná směs napomáhající zlepšení nálady a zvýšení psychické odolnosti. Originální směs s šantou kočičí, která nejen láká kočky ale lidem pomáhá při stresu, s řimbabou, která se od středověku používá na bolesti hlavy a ženšenem, který podporuje psychický výkon. Blahovičník a hřebíček vám zvednou náladu svoji výraznou chutí a nádhernou vůní.

OČISTA TĚLA
Bylinná směs, napomáhající očistě celého těla. Propojuje léčebný efekt s originální a výraznou chutí. Pampeliška působí příznivě nejen na močové cesty, ale funguje jako prebiotikum a tedy přispívá k růstu a aktivitě střevních mikroorganizmů. Celerová semínka podporují vyloučení nadbytečné vody z organizmu, kardamom, anýz a badyán podporují správné trávení.

OČISTA LYMFA
Funkční lymfatický neboli mízní systém zajišťuje správný transport živin a odvádí z těla toxiny a buněčný odpad. Správnou funkci lymfatického systému můžete podpořit bylinnou směsí kopřivy, svízele přítuly a skořicové kůry. Jde o funkční směs, která působí diureticky, pomáhá zbavit se nadbytečné vody v těle a tím podporuje zvýšený odvod toxinů a buněčného odpadu z buněk a těla. Podpořit správnou funkci lymfatického systému, pomůže také zdravý životní styl, lymfatické masáže či sprchování studenou vodou.

Příprava

1 čajový sáček se přelije vařící vodou (250 ml) a po 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. 

Dávkování

Doporučená kombinace jeden šálek Očisty těla ráno, odpoledne 1 šálek Očisty Lymfy a jeden šálek Očisty mysli večer po dobu 21 dní.

Chuť a vůně

OČISTA MYSLI
Čaj vás nejdříve osloví vůní eukalyptu, aby vzápětí překvapil originálním aromatem šanty kočičí. V závěru se objevuje temný kořenitý tón hřebíčku. S délkou luhování přibývá chuť a vůně koření s mírnou a příjemnou nahořklostí.

OČISTA TĚLA
Chuť přechází od svěžího jarního aroma celerových plodů k nasládle orientálnímu aroma kardamomu a badyánu. Při kratším luhování vynikne spíše aroma celerových semen, při delším převládne koření.

OČISTA LYMFA
Čaj bylinkové chuti s hořkostí vřesu a trávové chutě kopřivy doplňuje nasládlá skořice. Nálev má světle hnědou barvu a jemnou vůni.

Upozornění

OČISTA MYSLI
Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

OČISTA TĚLA
Při chronických onemocněních ledvin, močových cest a oběhového systému konzultujte užívání s lékařem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

OČISTA LYMFA
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné u pacientů s onemocněním srdce a oběhového systému. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Složení: OČISTA TĚLA: kořen pampelišky s natí (40 %), plod celeru (20 %), plod anýzu (15 %), plod kardamomu (15 %), plod badyánu (10 %). OČISTA MYSLI: nať šanty kočičí (50 %), nať řimbaby (20 %), kořen ženšenu (18 %), list blahovičníku (7 %), hřebíček (5 %). OČISTA LYMFA: Nať kopřivy (50 %), nať vřesu (25 %), nať svízele přítuly (15 %), skořicová kůra (10 %).

ČAS NA SEBE

Vyber si hrníček, který potěší tvoje oči.

Vlož do něho nálevový sáček s bylinami. Zalij horkou vodou a přikryj pokličkou.

10 minut mysli na to hezké, co tě dnes čeká a co tvé úžasné tělo dokáže.

Pomalu, v klidu vychutnávej každý doušek tohoto lahodného čaje.

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 62 ks
Hmotnost balení 55 g
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková, květinová, nasládlá, kořeněná, nahořklá
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu, papírový přebal bez PVC, kompostovatelný sáček bez sponky