Čaje pro Velikonoční probuzení

Tři bylinné směsi pro navození Velikonoční pohody. Vnitřní harmonie s bazalkou posvátnou, levandulové zklidnění s heřmánkem na uvolnění mysli a detox pro očistu organismu.

Čaje pro Velikonoční probuzení

Tři bylinné směsi pro navození Velikonoční pohody. Vnitřní harmonie s bazalkou posvátnou, levandulové zklidnění s heřmánkem na uvolnění mysli a detox pro očistu organismu.

199 Kč

60 ks, nálevový sáček

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Parametry

popis

VNITŘNÍ HARMONIE
Bylinná směs pro nalezení duševní, fyzické a duchovní rovnováhy. Tulsi neboli bazalka posvátná pochází z Indie a v tradiční ajurvédské medicíně je považována za revitalizující prostředek, jež posiluje unavený organismus nejen vnitřním užitím, ale i samotnou vůní. Také zemité aroma mrkve přináší uvolnění v neklidné a uspěchané době a květ slézu Vás okouzlí uklidňující hrou barev. Hledáte-li klid na konci rušného dne, je pro Vás tato směs tím pravým šálkem čaje.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Bylinná směs, která se již několik století používá pro uvolnění mysli a k navození klidu, duševní a tělesné harmonie. Heřmánek, známý pro své pozitivní účinky již ve starém Egyptě, tiší duši a otevírá bránu tělesné pohody. Levandule, kterou již staří Římané přidávali do vonných lázní, přispívá zase k odbourání stresu.

BYLINKOVÝ DETOX
Bylinná směs s vilcacorou a kopřivou, které podpoří Váš imunitní systém. Smetanka, máta a skořice přispějí ke správnému trávení a kopřiva s vřesem k plynulému vylučování škodlivých látek z těla. Vilcacora je dřevnatá liána, která pochází z amazonských deštných pralesů, tamní Indiáni ji uctívali pro její léčivé vlastnosti.

Příprava

VNITŘNÍ HARMONIE

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 7–15 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.


LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5–10 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.


BYLINKOVÝ DETOX

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. Čaj je možno dochutit. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

VNITŘNÍ HARMONIE
1–3 šálky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
2–3 šálky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

BYLINKOVÝ DETOX
Dospělí 3–6 šálků denně. Děti od 6 let 2 šálky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Chuť a vůně

VNITŘNÍ HARMONIE
Při kratším luhování vynikne intenzivní aroma bazalky posvátné, při delším se přidává nahořklá bylinkovost jestřabiny a nasládlost mrkve. Po zalití má čaj výrazně modrou barvu Indického oceánu, která vzápětí přechází do uklidňující zelené lesů pod Himálajemi.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Vyznačuje se jedinečnou uklidňující vůní a chutí. V první chvíli ucítíte nasládnou bylinkovou chuť heřmánku. Následně se rozvine typické nahořklé levandulové aroma. Čaj má jemně žlutou barvu připomínající tón zrajícího obilí a voní jak lán kvetoucí levandule.

BYLINKOVÝ DETOX
Ve vůni čaje dominuje příjemná kořeněná skořice. Barva čaje vyniká zlatavými a červenými tóny, které dodává přídavek rooibosu. Chuť čaje není příliš výrazná, ucítíte v ní hlavně rooibos doplněný kopřivou a jemnou svěžestí vřesu.

Upozornění

VNITŘNÍ HARMONIE
Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

BYLINKOVÝ DETOX
Není určeno pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Složení: VNITŘNÍ HARMONIE: Nať bazalky posvátné (tulsi) (40 %), nať jestřabiny (15 %), kořen mrkve (30 %), květ slézu (15 %). LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ: Květ heřmánku (70 %), květ levandule (30 %). BYLINKOVÝ DETOX: Kořen smetanky s natí (20 %), nať kopřivy (18 %), nať vřesu (10 %), rooibos (10 %), kůra vilcacory (10 %), nať máty peprné (10 %), kůra skořice (10 %), plod klanoprašky (5 %), kořen lopuchu (5 %), kořen kurkumy (2 %)

BYLINKOVÝ DETOX
Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Zavřete oči a 10 minut myslete na čistotu, kterou tento čaj Vašemu tělu přináší. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Zavřete oči a na 10 minut se nechte unášet vůní rozkvetlé levandulové zahrady v zapadlé provensálské vísce. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

VNITŘNÍ HARMONIE
Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Zavřete oči a věnujte 15 minut krátké meditaci. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 60 ks
Hmotnost balení 76 g
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková, nasládlá, kořeněná, nahořklá
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu, papírový přebal bez PVC, kompostovatelný sáček bez sponky