Vzhledem k většímu množství objednávek odesíláme nyní balíčky do 3 pracovních dnů od data připsání platby. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Voňavé dárky které udělají upřímnou radost

 

Jak potěšit své blízké originálním dárkem? 

Všichni známe tu situaci, kdy chceme někoho obdarovat, ale máme pocit, že všechny nápady na dárky jsme už vyčerpali.

Nyní máte jedinečnou příležitost obdarovat své blízké dárkem, které zaručeně potěší, ale zároveň pomůže. Připravili jsme si pro vás sady čajů v krásném dárkovém balení, které můžete věnovat k příležitosti oslavy narozenin, svátků, výročí, nebo jen tak, když byste rádi svým blízkým řekli, jak je máte rádi. 

Proč darovat právě čaje LEROS?

Spousta dárků už je poměrně okoukaných a Vy už jste je darovali několikrát. Tady je několik důvodů, proč byste tentokrát měli zvolit dárek, který udělá skutečnou radost. 

  • Čaje jsou v krásném balení s místem pro vlastnoruční věnování. Nemusíte si lámat hlavu s balením dárku, balení řekne vše potřebné za Vás.
  • Bylinné čaje jsou 100% přírodní a jsou voleny s citem tak, aby byly vhodným dárkem orpavdu pro všechny. 
  • Bylinné směsi v dárkových sadách  jsme volili tak, aby vyhodovaly potřebám a vkusu obdarovaného. Čaje pro krásné tělo i pleť pro partnerku, na zklidnění pro paní učitelky, pitný režim pro děti

Proč máte právě teď nejlepší příležitost věnovat čaje LEROS?

Vyběr vhodného dárku dokáže zabrat klidně hodiny a ne vždy se povede vybrat prezent, který by byl pro obdarovaného tím nejvhodnějším. 

Znáte to také? Strávíte celé odpoledne v nákupním centru, ale opět skončíte u svíčky a sprchového gelu, který jste věnovali už několikrát. Říkáte si, že to asi nebude ta nejlepší varianta, přesto si nevíte rady, jaký dárek zvolit.

My ten pocit dobře známe a proto jsme připravili dárkové sady čajů, které potěší skutečně každého. Nyní máte jedinečnou příležitost věnovat voňavý, lahodný a blahodárný dárek, který udělá obdarovanému upřímnou radost. 

Sada čajů obsahuje 3 různé krabičky bylinných směsí (každý s 20 sáčky), aby si mohl každý vybrat to pravé. Zabalené jsou v krásné dárkové krabičce, na kterou máte možnost umístit také vlastnoruční vzkaz, aby byl dárek vskutku osobní. 

Odlište se se svým dárkem a věnujte originalitu, péči a lásku v jednom. Přírodní čaje jsou tou nejlepší volbou, se kterou se nespletete. 

Klikněte, objednejte voňavý dárek a ukažte Vašim blízkým, co pro Vás znamenají ještě dnes. Dárková sada JSI NEJKRÁSNĚJŠÍ


Dárková sada PANÍ UČITELCE


Dárková sada VŠECHNO NEJLEPŠÍ


Dárková sada DĚTEM PRO RADOST


Dárková sada Z LÁSKY


Dárková sada Z LÁSKY ||


Dárkový balíček kosmetiky Z LÁSKY

%product_purchase_link7%

 

Reference zákazníků


Martina K. z Prahy
„Krásně zabalené ,voňavé překvapení. Úžasné moc děkuji. Rychlé dodání.“

Jitka S. z Liberce
„Naprostá spokojenost, rychlé dodání a i překvapení v podobě dárečku. Děkuji :-)“

Věra A. z Prahy
„Kvalitní čaje, vždy perfektně zabaleno a včas doručeno. Již jsem uskutečnila několikátou objednávkou a vždy jsem byla maximálně spokojena.“

Tomáš S. z Plzně
„Skvělý obchod, skvělý personál a výjimečné čaje. Takovou zkušenost s touto firmou opravdu mám!“