Vzhledem k většímu množství objednávek odesíláme nyní balíčky do 3 pracovních dnů od data připsání platby. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Dobro voní bylinkami

Tt 5. 12. 2019

Když se spojí ti, kdo stojí o to, aby světu vládlo dobro, je z toho malá radost, co krásně voní.

Lerosáček
Dobro voní bylinkami

Náš letošní předvánoční příběh je o bylinkách, látkách a lidských rukách. 

Společně s ELKA Underwear měníme původně odpadový materiál na vonné pytlíčky do skříně, a zároveň pomáháme lidem, kteří mají malou šanci uplatnit se na trhu práce.

ELKA  z odstřižků, které zbydou při výrobě bavlněných trenýrek, nechává v chráněné dílně Rukama Nohama vyrábět pytlíčky. Ty šijí maminky handicapovaných dětí a další lidé z Dobříšska, kteří mají malou šanci uplatnit se na trhu práce. Nákupem vonných pytlíčků tak pomůžete lidem, kteří to opravdu potřebují.

My jako LEROS dodáváme do vonných pytlíčků ručně nasbírané a speciálně namíchané bylinkovo-vonné směsi.  Výhradně pro ELKU je to směs máty a citronového aroma. V našich aromatických Lerosáčcích je to zatím vůně levandule a chystáme další směsi. 

V symbolech na obrázku najdete 4 témata. Bylinky, zero waste, chráněná dílna a spolupráce. Věříme, že když je spojíte dohromady, budete chtít být součástí kruhu tohohle příběhu. Vonné pytlíčky si můžete koupit v našich e-shopech LEROS i ELKA Underwear za 99 Kč. V e-shopu LEROS je navíc ke koupi limitovaná edice ELKA sáčků se směsí sypaných čajů Pro něj a Pro ni za 149 Kč.