Jako ze sna přišla Vesna

Tt 23. 12. 2019

Jsou mladé, krásné a talentované. Jedna hraje na housle, druhá na klávesy, třetí na bicí, čtvrtá na basu a pátá Patricie zpívá a píše hudbu a texty. Holky z Vesny mají rády bylinky a bylinkové čaje používají i na turné, aby se udržovaly v kondici.

Vesna
Jako ze sna přišla Vesna

Českou literární klasiku - Bylo nás pět od Karla Poláčka jistě znáte. 

Přidáme Vám další pětku, která stojí za pozornost - dívčí kapela Vesna - je jako ze sna. 

Jsou mladé, krásné a talentované. Jedna hraje na housle, druhá na klávesy, třetí na bicí, čtvrtá na basu a pátá Patricie zpívá a píše hudbu a texty. Píše a skládá písně nejen pro Vesnu, ale i pro jiné interprety jako Lucie Bílá, Vojta Dyk nebo Ewa Farná. Kromě toho píše knihy a letos přidala sebemotivační deník s názvem Jsem žena, jsem bohyně. 

Proč Vám je představujeme ve spojení s Lerosem? 

Holky z Vesny mají rády bylinky a bylinkové čaje používají i na turné, aby se udržovaly v kondici. Patricii byla babičkou vedena k příznivému vztahu k přírodě a tak má blízko i k bylinám, o jejichž léčivé síle dobře ví. Bylinky zmiňuje i ve svém deníku a přidává tipy, jak si jimi provonět život a posílit zdraví těla i duše. 

Hudba, kterou Vesna hraje, je plná života. Inspiruje se kořeny a spojuje tradiční folk s moderním popem. Pět holek na pódiu to umí rozjet a úplně přirozeně roztančit celý sál. Představují něhu i divokost, klid i bouři a jejich texty jsou plné příběhů, s nimiž není těžké se ztotožnit. 

Posezení u čaje je pro holky z kapely příležitost popovídat si, sdílet a smát se. Každá z nich je jedinečná, ale spojuje je vášeň pro hudbu, pro práci na sobě a pro respekt k přírodě. Mají sny a ty sny si plní. Nesedí se založenýma rukama, ale jezdí po celé republice a vystupují v klubech, kulturních domech i zámcích.

Příští rok je čekají festivaly a do budoucna další desky, videoklipy a tak nějak cokoli, co si budou přát, protože věří v to, co dělají a dělají to s láskou. 

Focení provázela uvolněná a příjemná atmosféra, litry čaje, který se nepřepije, protože bylinek je v našich směsích nespočet. S termoskami holky vyrazily do ulic a chvíli byly jako herečky ze Sexu ve městě a chvíli byly Beatles. 

Při obědě stihly probrat plán na večerní vystoupení a doma u krbu si pak při odpolední siestě notovaly v tom, jak moc se těší na odpočinkové chvíle o Vánocích, kdy si užíjou společnost blízkých, budou se cpát rodinnými dobrotami a koukat na pohádky.  

Nechte se Vesnou inspirovat a pozvěte kamarádky na čaj. Udělejte si doma pohodlí, pohodu a povídejte si o světě, ve kterém se dobře žije. Buďte spolu. 

Poslechněte si Vesnu.