Jednoduchý postup, jak očistit své tělo i mysl

 

A jak na to?

Připravili jsme pro Vás podzimní očistnou kúru těla i mysli, která přispívá k znovuobnovení Vaší psychické i fyzické pohody.

Recepturu s jedinečnou kombinací bylin pro Vás připravil PharmDr. Jan Martin, Ph.D., který v ní zkombinoval generacemi prověřené byliny s moderními ingrediencemi, které dodávají těmto čajům neotřelou a lahodnou chuť.

Uvnitř krásného dárkového balení také naleznete recepty, které Vás při sychravých podzimních dnech zahřejí a podpoří tak očistný proces.Je to jednoduché…

Díky stresu a vnějším vlivům se v našem těle ukládají škodlivé látky, se kterými si tělo většinou dokáže poradit, ale my mu můžeme pomoci - například očistnou kúrou. Stačí postupovat dle následujících kroků: 

  • Vyberte si hrníček, který máte nejraději a vložte do něj sáček s bylinkami
  • Zalijte horkou vodou a přikryjte pokličkou
  • 10 minut myslete na to, co Vaše úžasné tělo dokáže
  • Pomalu a v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje

 

21 denní očistná kúra těla a mysli

Přichází pošmourné podzimní dny, slunce nám už nedává sílu a většina z nás se cítí fyzicky i psychicky vyčerpaně. Chybí nám energie a k vyrovnanosti mysli a těla máme daleko.

Očista mysli - blahovičník a hřebíček přispívají ke zlepšení nálady, řimbaba se od středověku používá na bolesti hlavy, ženšen podporuje psychický výkon a šanta kočičí pomůže při stresu.

Očista těla - pampeliška působí příznivě nejen na močové cesty, ale také funguje jako prebiotikum. Celerová semínka pomohou při vylučování nadbytečné vody z organismu, a kardamom, anýz a badyán podporují správné trávení.

Získejte ještě dnes toto dárkové balení za 139 Kč se 42 nálevovými sáčky, které Vám pomůže vstoupit do podzimních dnů s vyrovnanější myslí a silnějším tělem.Reference zákazníků


Martina K. z Prahy
Dnes mi dorazil čaj z růží, to je krása. A ta vůně, děkuji!

Jitka S. z Liberce
„Už jich pár doma mám...jsou luxusní...hlavně v těch krásných plechovkách.“

Věra A. z Prahy
„Kvalitní čaje, vždy perfektně zabaleno a včas doručeno. Již jsem uskutečnila několikátou objednávkou a vždy jsem byla maximálně spokojena.“

Tomáš S. z Plzně
„Velmi spokojen! Skvělé čaje. Určitě objednám znovu. :)“