Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Leros

Očista mysli a těla 21denní bylinková kúra, která napomáhá navození duševní a tělesné pohody.

BALÍČEK OČISTA
Leros

Očista mysli a těla 21denní bylinková kúra, která napomáhá navození duševní a tělesné pohody.

BALÍČEK OČISTA
118 Kč
103 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Doporučená kombinace jeden šálek Očisty těla ráno a jeden šálek Očisty mysli večer po dobu 21 dní.

Složení

Očista těla: Kořen pampelišky s natí (40 %), plod celeru (20 %), plod anýzu (15 %), plod kardamomu (15 %), plod badyánu (10 %) Očista mysli: Nať šanty kočičí (50 %), nať řimbaby (20 %), kořen ženšenu (18 %), list blahovičníku (7 %), hřebíček (5 %)

Vše co potřebujete vědět

Očista mysli
Vyvážená bylinná směs zvyšuje psychickou odolnost a pomáhá zlepšovat náladu. Obsahuje šantu kočičí, která svou vůní láká kočky, lidem pak pomáhá při stresu. Další složkou je řimbaba od středověku užívaná při bolestech hlavy a také ženšen, známý jako bylina dlouhověkosti. Blahovičník a hřebíček vám zvednou náladu svou výraznou chutí a nádhernou vůní. Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru.

Očista těla
Unikátní bylinná směs propojuje léčebný efekt s originální a výraznou chutí. Pampeliška působí příznivě nejen na močové cesty, ale funguje i jako prebiotikum a přispívá tedy k růstu a aktivitě střevních mikroorganizmů. Celerová semínka podporují vyloučení nadbytečné vody z organismu, kardamom, anýz a badyán napomáhají správnému trávení. Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru.

 

Očista mysli
Očista těla

Balení 42 nálevových sáčků po 1.3 g