Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Očista mysli a těla

21denní bylinková kúra, která napomáhá navození duševní a tělesné pohody.

Očista mysli a těla

21denní bylinková kúra, která napomáhá navození duševní a tělesné pohody.

99 Kč
118 Kč
Ihned k dispozici
- +
Bez konzervantů Čaje jsou bez lepku Bez umělých sladididel Pro vegany

Receptura

Popis

Parametry

Vytvořil: PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

Vystudoval magisterský obor farmacie na Univerzitě Karlově a poté absolvoval postgraduální studium tamtéž. 15 let byl odborným asistentem na katedře farmakognozie Farmaceutické fakulty UK. Je autorem nebo spoluautorem cca 40 odborných a populárně vědeckých publikací. V současné době působí jako poradce a vedoucí fytoterapeutické ordinace pro Českou fytoterapeutickou akademii v Hradci Králové.

Složení: Očista těla: Kořen pampelišky s natí (40 %), plod celeru (20 %), plod anýzu (15 %), plod kardamomu (15 %), plod badyánu (10 %), Očista mysli: Nať šanty kočičí (50 %), nať řimbaby (20 %), kořen ženšenu (18 %), list blahovičníku (7 %), hřebíček (5 %)

popis

Očista mysli
Vyvážená bylinná směs zvyšuje psychickou odolnost a pomáhá zlepšovat náladu. Obsahuje šantu kočičí, která svou vůní láká kočky, lidem pak pomáhá při stresu. Další složkou je řimbaba od středověku užívaná při bolestech hlavy a také ženšen, známý jako bylina dlouhověkosti. Blahovičník a hřebíček vám zvednou náladu svou výraznou chutí a nádhernou vůní. Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru.
Očista těla
Unikátní bylinná směs propojuje léčebný efekt s originální a výraznou chutí. Pampeliška působí příznivě nejen na močové cesty, ale funguje i jako prebiotikum a přispívá tedy k růstu a aktivitě střevních mikroorganizmů. Celerová semínka podporují vyloučení nadbytečné vody z organismu, kardamom, anýz a badyán napomáhají správnému trávení. Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru.

Dávkování

Doporučená kombinace jeden šálek Očisty těla ráno a jeden šálek Očisty mysli večer po dobu 21 dní.

Typ čaje Směs
Počet nálevových sáčků v balení 42 ks
Hmotnost čaje v balení 55 g
Typ balení nálevový sáček