Připijte si na zdraví

Tt 4. 11. 2019

Poslali jsme Čajovnu do restaurací, kaváren, bister i kiosků na horách. Vybavili jsme ji servírovacím setem, abyste si bylinkový rituál užili od začátku do konce a se vším všudy po ruce.

Váš bylinkový rituál
Připijte si na zdraví

Máme novinku. Venku je chvilinku. 

Vybrané směsi z nové řady Čajovna v doprovodu pěti bylinek v Bio kvalitě jsme poslali dobývat svět gastronomie. Od začátku října 2019 si na mnoha místech po Čechách i na Slovensku můžete objednat čaje Leros podávané ve skleněném hrnečku, servírované na dřevěném tácku se dvěma mističkami na med, či cukr a citrón nebo limetku, případně mléko, máte-li svůj černý čaj rádi po anglicku.

V čajovém lístku jsme pro Vás popsali barvy, chutě i vůně čajů v nabídce, ale slova budou vždycky jen návodná, skutečný zážitek to bude až pro Vaše smysly. Přivoňte k šálku a nechte svou fantazii rozehrát se do luk, polí i čajových plantáží. Obejměte šálek rukama a zahřejte si o něj dlaně. Vychutnávejte si čaj po doušcích a dovolte si snít nebo jen tak být na chvíli úplně klidní. 

Na Instagramu už jsme viděli krásné fotky a těšíme se na další. Protože Leros je i řecký ostrov, označtě svou fotku #pribehbylinek, ať se neztratí ve vlnách egejského moře. 

Jen v Čechách je to skoro 800 míst od Aše až po Jablunkov.