PRO PANÍ A DÍVKY OD KATEŘINY WINTEROVÉ

Bylinná směs s kontryhelem a hluchavkou pro (před)menstruační pohodu.

Kontryhel obecný 35 %

Hluchavka bílá 20 %

Jetel luční 10 %

Růže šípková 10 %

Jeřáb ptačí 5 %

PRO PANÍ A DÍVKY OD KATEŘINY WINTEROVÉ

Bylinná směs s kontryhelem a hluchavkou pro (před)menstruační pohodu.

Kontryhel obecný 35 %

Hluchavka bílá 20 %

Jetel luční 10 %

Růže šípková 10 %

Jeřáb ptačí 5 %

49 Kč
79 Kč

Sypaný, 50 g

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Byliny

Parametry

popis

Bylinná směs s kontryhelem a hluchavkou přispívá k pohodlí v průběhu celého menstruačního cyklu. Ve středověku rosa z listů kontryhelu sloužila alchymistům k výrobě kamene mudrců. Dnes je kontryhel vyhlášenou ženskou bylinou tlumící menstruační diskomfort. Červený jetel přispívá k pohodě během menopauzy, meduňka podporuje přirozenou hormonální rovnováhu a hluchavka napomáhá vylučování vody z organismu.

Příprava

1 polévková lžíce bylinné směsi se přelije vařící vodou (250 ml) a po 10 minutách vyluhování se nálev scedí. Čaj se připravuje vždy čerstvý.

Dávkování

Dospělí 2–3 šálky čaje denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Chuť a vůně

Nahořklou chuť kontryhelu a jetele vyvažuje svěžest máty a nakyslost meduňky a šípků.

Upozornění

Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vytvořil: MUDr. Inna Putryk, Kateřina Winterová

MUDr. Inna Putryk vystudovala Minskou státní lékařskou univerzitu, obor lékařství, v Bělorusku. Během své desetileté praxe v oboru internisty objevila léčivou sílu bylinek, a tak kromě klasických léků je ráda využívala. Poté pracovala v aromaterapeutické společnosti, kde studovala působení éterických olejíčků na náš organismus a možnosti jejich využití v potravinářství. Mimo to se zabývala vývojem přírodní kosmetiky a doplňků stravy na bázi éterických olejů. V Lerosu se naplno věnuje bylinkovému kouzlu a spolupracuje na vývoji harmonických čajových směsí, které mají příznivé účinky na náš život.

Číslo receptury: 288

Přesně tolik stran mělo první vydání Harry Potter a Kámen mudrců. I kouzelníci z knih J. Rowlingové hledali nesmrtelnost pomocí Kamene mudrců. Tajemné substance, kterou středověcí alchymisté zkoušeli vyrobit z rosy nasbírané na listech kontryhele.

Složení: Nať kontryhelu (35 %), nať hluchavky (20 %), květ červeného jetele (10 %), plod šípku (10 %), nať máty peprné (10 %), nať meduňky (10 %), plod jeřábu ptačího (5 %).

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj bylinky. Zalijte je vroucí vodou. Zavřete oči a 10 minut vnímejte sebe samu jako zdroj síly a energie vesmíru. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

Kontryhel obecný 35 %

Léčivá bylina, kterou ocení hlavně ženy

Hluchavka bílá 20 %

Lidový všelék k vnitřnímu i vnějšímu užití

Jetel luční 10 %

Půvabná luční bylinka obsahující fytoestrogen

Růže šípková 10 %

Šípky, které neuspí, ale pomohou při nachlazení

Jeřáb ptačí 5 %

Trpké jeřabiny bohaté na vitamín C
Přejít do herbáře
Typ čajového sáčku Sypaný
Typ čaje směs
Hmotnost balení 50 g
Chuť bylinková