Sada krémů na ruce Čtyři živly, 1 krém zdarma

Sada krémů na ruce inspirována čtyřmi živly. Sada obsahuje pro každý živel jeden krém na ruce.

Sada krémů na ruce Čtyři živly, 1 krém zdarma

Sada krémů na ruce inspirována čtyřmi živly. Sada obsahuje pro každý živel jeden krém na ruce.

387 Kč
596 Kč
Ihned k dispozici
- +

Popis

Parametry

popis

Vyživující krém na ruce živel Oheň s hutnější texturou s povzbudivou vůní růžového pepře a skořice inspirovaný ohnivým živlem. Růžový hydrolát pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku, směs bambuckého másla s makovým olejem zanechá pokožku rukou vyživenou. Měsíček podporuje regeneraci a předchází podráždění pokožky. Ohnivý živel je živlem životní síly a energie.

Lehký krém na ruce živel Vzduch se svěží vůní máty, bergamotu a mimózy inspirovaný vzdušným živlem. Mátový hydrolát má příznivé účinky na tonizaci pokožky a působí protizánětlivě. Šalvěj pomáhá zklidňovat a působí dezinfekčně. Díky kombinaci sezamového a hroznového oleje se krém rychle vstřebá a zanechá pokožku vláčnou bez mastného filmu. Vzdušný živel je živlem tvořivosti, kreativity a komunikace.

Vyživující krém na ruce živel Země s hutnější texturou se zemitou vůní pačuli a fazole tonky inspirovaný zemským živlem. Heřmánkový hydrolát pomáhá ulevit suché pokožce a urychluje její regeneraci. Sedmikráska napomáhá jejímu zklidnění. Směs bambuckého másla s makovým olejem zanechává pokožku rukou a nehtů vyživenou. Zemský živel je živlem stability a zakořeněním.

Lehký krém na ruce živel Voda s uklidňující vůní violky a levandule inspirovaný vodním živlem. Levandulový hydrolát pomáhá zklidňovat pokožku a podporuje její správnou obnovu. Mateřídouška a heřmánek mají antiseptické účinky. Kombinace sezamového a hroznového oleje podporuje rychlou vstřebatelnost a zanechává pokožku vláčnou bez mastného filmu. Vodní živel je živlem zklidnění a pohlcování negativní energie.

Textura krém, lehká, hutná
Účinek hydratační, regenerační
Typ pokožky normální, suchá, pro všechny typy
Velikost balení 30 ml
Obal recyklovatelný plast, krabička FSC papír