POZOR: Pouze do zítřka 20.6. máte možnost zakoupit dárek pro paní učitelku, u kterého garantujeme doručení do čtvrtka 27.6. Pozdější objednávky mohou dojít včas, ale nelze to již zaručit.

Unikátní dárek pro novomanžele

 

Dárková sada svatební rukáv pro novomanžele

Přemýšlíte, co byste mohli darovat novomanželům, aby byl váš dárek unikátní, osobní, a zároveň užitečný? Máme pro vás dárek, který zaujme svou originalitou a osobností.
Sada bylinných čajů, která zaručeně potěší. Díky pečlivě vybraným bylinným čajům různých chutí a vůní s příznivými účinky na organismus tento dárek jistě nezůstane bez povšimnutí.
A to není vše – prostor pro vlastnoruční věnování přidává dárku osobitost.

 

Dárek připomene novomanželům jejich zvláštní den

Dárková sada svatební rukáv pro novomanžele je více než jen dar; je to každodenní rituál, který novomanželům umožní zastavit se a užít si chvíli jen pro sebe.

Obsahuje tři speciálně vybrané směsi bylinných čajů – každou s unikátním přínosem pro zdraví a pohodu.


 

Co ukrývá svatební rukáv? 

MUŽSKÁ TOUHA: funkční bylinná směs s damianou a petrželem působí jako přírodní afrodiziakum. Rozproudí krev a zintenzivní milostný prožitek u mužů každého věku.

ŽENSKÁ TOUHA: funkční bylinná směs s damianou, růží a skořicí působí jako přírodní afrodiziakum. Umí vyvolat erotické fantazie, rozproudit krev a zintenzivnit milostný prožitek u žen každého věku.

RANNÍ ZAHŘÁTÍ: bylinná směs s myrtou a zázvorem pro ranní zahřátí a prokrvení organismu.

Naše unikátní bylinné směsi jsou pečlivě složeny tak, aby harmonicky podpořily a stimulovaly smysly obou partnerů. DÁREK KE SVATBĚ


249 Kč