Vychutnejte si Velikonoce se svěžími bylinkovými čaji

 

Dárková sada pro velikonoční probuzení

Vykouzlete velikonoční atmosféru díky bylinkovým čajům v limitovaném dárkovém balení s tradičními barevnými vzory vytvořenými strážnickou malérečkou. 

Vnitřní harmonie s bazalkou posvátnou, levandulové zklidnění s heřmánkem na uvolnění mysli a detox pro očistu organismu. Objevte blahodárnou sílu bylinek, která vám přinese harmonii těla i mysli.

 

Co naše velikonoční dárková sada obsahuje?

Velikonoce jsou svátky vzkříšení a nových začátků. Vybrali jsme z herbáře ty nejlepší byliny:

  • Čaj VNITŘNÍ HARMONIE - Při kratším luhování vynikne intenzivní aroma bazalky posvátné, při delším se přidává nahořklá bylinkovost jestřabiny a nasládlost mrkve. Po zalití má čaj výrazně modrou barvu Indického oceánu, která vzápětí přechází do uklidňující zelené lesů pod Himálajemi.
  • Čaj LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ - Vyznačuje se jedinečnou uklidňující vůní a chutí. V první chvíli ucítíte nasládnou bylinkovou chuť heřmánku. Následně se rozvine typické nahořklé levandulové aroma. Čaj má jemně žlutou barvu připomínající tón zrajícího obilí a voní jak lán kvetoucí levandule.
  • Čaj BYLINKOVÝ DETOX - Ve vůni čaje dominuje příjemná kořeněná skořice. Barva čaje vyniká zlatavými a červenými tóny, které dodává přídavek rooibosu. Chuť čaje není příliš výrazná, ucítíte v ní hlavně rooibos doplněný kopřivou a jemnou svěžestí vřesu.

Vychutnejte si ty pravé VELIKONOCE s LEROSem

Rádi bychom Vám ukázali, že čaj není pouze každodenní rutinou, ale také opravdovým zážitkem. Svěží bylinkové čaje vám navíc pomůžou probudit své tělo ze zimního spánku a přivítat tak jaro v plné životní síle!

A jako bonus jsme si pro vás připravili hned několik příjemných výhod:

  • Při nákupu nad 300 Kč obdržíte vzorky bylinných čajů
  • Při nákupu nad 400 Kč krabička čaje ZDARMA z kolekce Kateřiny Winterové
  • Při nákupu nad 500 Kč dostanete bylinný gel na suché ruce
  • Při nákupu nad 700 Kč budete mít poštovné ZDARMA

Klikněte a objednejte si dárkovou velikonoční sadu za 189 Kč ještě dnes! 

 


Reference zákazníků


Martina K. z Prahy
Dnes mi dorazil čaj z růží, to je krása. A ta vůně, děkuji!

Jitka S. z Liberce
„Už jich pár doma mám...jsou luxusní...hlavně v těch krásných plechovkách.“

Věra A. z Prahy
„Kvalitní čaje, vždy perfektně zabaleno a včas doručeno. Již jsem uskutečnila několikátou objednávkou a vždy jsem byla maximálně spokojena.“

Tomáš S. z Plzně
„Velmi spokojen! Skvělé čaje. Určitě objednám znovu. :)“