Přivítejte jaro s čaji v limitované edici od Lerosu. Svatý týden Velikonoční plný bylinek a tradic.

Velké květy BIO Červený jetel

Sypaný čaj s velkými květy v dárkové plechovce.

Jetel luční 100 %

Velké květy BIO Červený jetel

Sypaný čaj s velkými květy v dárkové plechovce.

Jetel luční 100 %

Toto zboží je momentálně vyprodáno.
Upozornit při dostupnosti
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Byliny

Parametry

popis

V růžových hlavičkách jetele se ukrývá skutečná bylinná síla. Jetel podporuje zdraví kostí, kardiovaskulárního systému a přispívá k optimalizaci krevního tlaku. Je také velkým pomocníkem žen, které procházejí menopauzou. Jetelový čaj má nasládlou, lehce trávovou chuť. Nálev nazelenalé barvy voní nektarem, létem a loukou.

Příprava

2 čajové lžičky květů zalijte vařící vodou (250 ml), vyluhujte 15 minut, sceďte. Nálev se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

Pije se 2–3x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte hormonální léky, léky na ředění krve nebo léky na snížení krevního tlaku, konzultujte pití čaje s  lékařem. U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na jetel. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Číslo receptury: 34

Jetel má obvykle lístky trojčetné. Občas ale můžete najít i čtyřlístek, podle lidové tradice to přináší štěstí. Každopádně musíte dobře hledat, v populaci jetele se totiž čtyřlístky vyskytují v poměru přibližně 1 : 10 000.

Složení: Květ jetele lučního červený (Trifolii rubri flos) 100 %. Surovina pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

Jetel luční 100 %

Typ čajového sáčku Sypaný
Typ čaje jednodruhový
Hmotnost balení 20 g
Kvalita bio kvalita
Chuť bylinková