Víte jak poděkovat paní učitelce? Máme pro vás tip na krásný dárek. Konec školního roku s vůní bylinek.

Konec školního roku s vůní bylinek

Víte jak poděkovat paní učitelce?

Blíží se konec školního roku a s ním přichází otázka, jak poděkovat učitelkám a učitelům za celoroční úsilí a péči o naše děti. Pokud jste vyčerpaní všemi možnými nápady na dárky, máme pro vás voňavý tip.

Bylinková sada, která zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Díky pečlivě vybraným bylinným čajům různých chutí a vůní s příznivými účinky na organismus tento dárek jistě nezůstane bez povšimnutí. A to není vše – prostor pro vlastnoruční věnování přidává dárku osobitost.

Poděkujte jedinečným dárkem od Lerosu a udělejte radost, která zůstane v paměti ještě dlouho po skončení školního roku.

Voňavé bylinkové čaje
s vlastnoručním věnováním

  • Balení čajů je elegantní a obsahuje místo pro vzkaz, čímž dárku dodává osobní dotek.
  • Kombinace voňavých čajů pomůže s detoxikací těla, dodá energii, potlačuje fyzickou i duševní únavu a přispívá k relaxaci, což je ke konci školního roku nesmírně blahodárné.
  • Objednejte si jeden z našich Dárkových rukávů, každý obsahuje 60 bylinných čajů. 

Dokonalý způsob, jak vyjádřit vděčnost

Naše dárková sady PANÍ UČITELCE a PANU UČITELI  a DĚKUJI ZA KRÁSNÝ ŠKOLNÍ ROK jsou pravým a neobvyklým řešením, které potěší.

Tyto kolekce bylinkových čajů byly pečlivě vybrány, aby poskytly relaxační a osvěžující zážitek, který si vaši oblíbení učitelé zaslouží.

Každá ze sad obsahuje tři krabičky směsí bylinných čajů, každá s 20 sáčky, které nabízejí různé chuťové kombinace pro každou příležitost. Ať už si obdarovaný vybere jakoukoliv z nich, vždy bude mít k dispozici lahodný nápoj pro odpočinkové chvíle.

Každá krabička je navíc umístěna v dárkové krabičce. Můžete přidat vlastní vzkaz, který dá dárku osobní charakter a ukáže vaše díky.

VYBERTE TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK


Dárková sada Paní učitelce

249 Kč


Dárková sada Paní učitelce

249 Kč


Dárková sada Panu učiteli

249 Kč


Děkuji za krásný školní rok

249 Kč

 

Reference zákazníků