Vzhledem k většímu množství objednávek odesíláme nyní balíčky do 3 pracovních dnů od data připsání platby. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Voňavý dárek který udělá radost každé paní učitelce

 

Konec školního roku se blíží a Vy přemýšlíte, čím potěšit paní učitelku?

Všichni známe tu situaci, kdy chceme někoho obdarovat, ale máme pocit, že všechny nápady na dárky jsme už vyčerpali.

Voňavá sada od LEROSu jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a díky výběru bylinných čajů šitému na míru každé paní učitelce vynikne mezi ostatními dárky. Místo pro vlastnoruční věnování podpoří osobitost dárku a paní učitelka si vzpomene na Vaši ratolest při každém šálku.

Proč darovat právě čaje LEROS?

Spousta dárků už je poměrně okoukaných a Vy už jste je darovali několikrát. Tady je několik důvodů, proč byste tentokrát měli zvolit dárek, který udělá skutečnou radost. 

  • Čaje jsou v krásném balení s místem pro vlastnoruční věnování. Nemusíte si lámat hlavu s balením dárku, balení řekne vše potřebné za Vás.
  • Složení sady je na míru šité učitelkám na konci školního roku.
  • Pečlivě vybraná kombinace voňavých čajů pomůže s usínáním, zklidněním mysli a s regenerací unavených očí – zkrátka se vším, co se paní učitelce ke konci školního roku náramně hodí.

Proč máte právě teď nejlepší příležitost věnovat čaje LEROS?

Vyběr vhodného dárku dokáže zabrat klidně hodiny a ne vždy se povede vybrat prezent, který by byl pro obdarovaného tím nejvhodnějším. 

Znáte to také? Strávíte celé odpoledne v nákupním centru, ale opět skončíte u kytky nebo bomboniéry, kterou jste věnovali už několikrát. Říkáte si, že to asi nebude ta nejlepší varianta, přesto si nevíte rady, jaký dárek zvolit.

My ten pocit dobře známe a proto jsme připravili dárkové sady čajů, které potěší skutečně každou paní učitelku nebo pana učitele. Věnujte voňavý, lahodný a blahodárný dárek, který udělá upřímnou radost!

Sada čajů obsahuje 3 různé krabičky bylinných směsí (každý s 20 sáčky), aby si mohl každý vybrat to pravé. Zabalené jsou v krásné dárkové krabičce, na kterou máte možnost umístit také vlastnoruční vzkaz, aby byl dárek vskutku osobní. 

Odlište se se svým dárkem a věnujte originalitu, péči a lásku v jednom. Přírodní čaje jsou tou nejlepší volbou, se kterou se nespletete. Dárková sada PANU UČITELI


Dárková sada PANÍ UČITELCE

Reference zákazníků


Martina K. z Prahy
„Krásně zabalené ,voňavé překvapení. Úžasné moc děkuji. Rychlé dodání.“

Jitka S. z Liberce
„Naprostá spokojenost, rychlé dodání a i překvapení v podobě dárečku. Děkuji :-)“

Věra A. z Prahy
„Kvalitní čaje, vždy perfektně zabaleno a včas doručeno. Již jsem uskutečnila několikátou objednávkou a vždy jsem byla maximálně spokojena.“

Tomáš S. z Plzně
„Skvělý obchod, skvělý personál a výjimečné čaje. Takovou zkušenost s touto firmou opravdu mám!“