Výhodný set 2x Cold brew levandule a malinový sirup

2 x bylinná směs s levandulí a meduňkou vytvořená speciálně pro přípravu osvěžujícího ledového nápoje s malinovým sirupem.

Výhodný set 2x Cold brew levandule a malinový sirup

2 x bylinná směs s levandulí a meduňkou vytvořená speciálně pro přípravu osvěžujícího ledového nápoje s malinovým sirupem.

229 Kč
237 Kč

40 ks, 250 ml, plouvoucí sáček

Do 2 dnů
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Parametry

popis

LEVANDULOVÝ COLD BREW
Bylinná směs s levandulí a meduňkou pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje, který vás uchvátí svou netradiční barvou, a navíc přispěje k navození pohody a dobré nálady. Levandule se pro svou jedinečnou vůni a chuť používá například v provensálské kuchyni a podobně jako meduňka zklidňuje mysl a má příznivý vliv na nervovou soustavu. Květy slézu pak dodávají nápoji jedinečnou, přírodní modrou barvu.

MALINOVÝ SIRUP
Pasterovaný produkt bez přídavku kyseliny citronové, nápojový koncentrát.

Příprava

LEVANDULOVÝ COLD BREW: 1 nálevový sáček vložte do sklenice (250 ml) studené pitné vody a nechte luhovat 8–15 minut. Již po pár minutách se nápoj zabarvuje modře, aby nakonec získal jedinečnou přírodně modrou barvu. Připravuje se vždy čerstvý. Určeno k okamžité spotřebě.


MALINOVÝ SIRUP: Lze používat jako doplněk pitného režimu či k ochucení Vašeho oblíbeného čaje nebo letního koktejlu. Nepřekračujte uvedené dávkování. Před použitím protřepejte. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži ovoce.

Dávkování

LEVANDULOVÝ COLD BREW: Dospělí 1–3 sklenice denně. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.

MALINOVÝ SIRUP: Doporučené ředění: 1:5

Upozornění

LEVANDULOVÝ COLD BREW:Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat
Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

MALINOVÝ SIRUP: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na maliny a šípky. Skladování: V suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici nejdéle 4 týdny. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: LEVANDULOVÝ COLD BREW: levandulový květ (45 %), meduňková nať (30 %), květ slézu (25 %). MALINOVÝ SIRUP: Cukr, šťáva z plodů šípku (26 %), malinová šťáva (26 %).

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 40 ks
Objem 250 ml
Hmotnost balení 40 g
Typ čajového sáčku plouvoucí sáček
Chuť bylinková, květinová, nasládlá
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu, papírový přebal bez PVC, kompostovatelný sáček bez sponky