Přivítejte jaro s čaji v limitované edici od Lerosu. Svatý týden Velikonoční plný bylinek a tradic.

Výhodný set Zdravý spánek

Výhodný set 3 čajů pro váš zdravý spánek.

Výhodný set Zdravý spánek

Výhodný set 3 čajů pro váš zdravý spánek.

169 Kč
207 Kč

60 ks, nálevový sáček

Do 2 dnů
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Parametry

popis

HLUBOKÝ SPÁNEK
Bylinná směs s kozlíkem a mučenkou pro uklidnění a zlepšení kvality spánku. Kozlík lékařský již stovky let pomáhá při nespavosti a úzkostech. Mučenku pletní jako magickou rostlinu uctívali již staří Inkové a dodnes slouží k navození spánku. Směs heřmánku a levandule krásně provoní, uklidní a zrelaxuje Vaši mysl. Pokud si chcete vychutnat klidný posilující spánek, tento čaj je před usnutím pro Vás jako stvořený.

SPÁNEK A NERVY
Bylinná čajová směs napomáhá ke zdravému spánku a přináší úlevu v období zvýšeného stresu. Voňavá meduňka, heřmánek a levandule přispívají k relaxaci, jsou výtečnými pomocníky při problémech se spánkem a navíc podporují normální trávení. Směs obsahuje také chmel a kozlík lékařský, které pomáhají zklidnit roztěkanou a unavenou mysl. Nechte se ukonejšit a ukolébat ke spánku šálkem voňavého bylinného čaje!

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Bylinná směs připravená tak, aby zklidnila pocuchané nervy a pomohla usnout po náročném dni. Vlčí mák je polozapomenutá, ale účinná bylinka, která působí relaxačně a zlepšuje navození spánku. Heřmánek přidává pozitivní náladu. Pokud se večer potřebujete přepojit do příjemného spánkového módu, je tato směs přesně pro Vás.

Příprava

HLUBOKÝ SPÁNEK

1 čajový sáček se přelije malým množstvím vařící vody (100-150 ml) a po 7 až 12 minutách vyluhování se vyjme. Čaj se pije teplý nebo vlažný 1 až 2 hodiny před spaním. Připravuje se vždy čerstvý.

SPÁNEK A NERVY

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. Čaj se pije vlažný, poslední šálek ½ hodiny před spaním. Připravuje se vždy čerstvý.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ

1 nálevový sáček přelijeme šálkem (250 ml) vařící vody a po 5-8 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

HLUBOKÝ SPÁNEK
1-2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

SPÁNEK A NERVY
Dospělí 2-4 šálky za den. Děti od 3 let 2 šálky za den. Nepřekračujte uvedené dávkování.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Dospělí 1 šálek denně 2-3 hodiny před spaním. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Chuť a vůně

HLUBOKÝ SPÁNEK
Čaj vyniká omamnou vůní bylinek a koření, z níž vystupuje zejména kombinace heřmánku, máty a hřebíčku. Při kratším luhování vynikne aroma heřmánku, máty a levandule, při delším se přidává kořenitá vůně hřebíčku.

SPÁNEK A NERVY
Přestože samotný chmel chutná hořce, výsledná chuť bylinného čaje je spíš nasládlá. Postará se o to svěží meduňka i pikantní kozlík. Ve vůni světle hnědého nálevu rozeznáme silný hořko-sladký tón kozlíku, který prý láká kočky, ucítíme i citronovou meduňku, nezaměnitelnou jemnost levandule nebo dobře známý heřmánek.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Při kratším luhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně k. a přidává se příjemná čajová hořkost.

Upozornění

HLUBOKÝ SPÁNEK
Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

SPÁNEK A NERVY
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: HLUBOKÝ SPÁNEK: Kořen kozlíku (30 %), nať mučenky (25 %), květ heřmánku (25 %), nať máty peprné (10 %), hřebíček (6 %), květ levandule (4 %). SPÁNEK A NERVY: Nať meduňky (55 %), heřmánkový květ (30 %), chmelová šištice (5 %), kořen kozlíku (5 %), levandulový květ (5 %). RADOSTNÉ USÍNÁNÍ: Květ vlčího máku (28 %), květ heřmánku (15 %), květ ibišku (12 %).

HLUBOKÝ SPÁNEK

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Sedm minut se kochejte představou klidného spánku bohatého na sny. Pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

SPÁNEK A NERVY

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte ho vroucí vodou. Zavřete oči a na 10 minut si představte, jak při vůni aromatických bylin usínáte pod hvězdným nebem. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Osm minut myslete na to, o čem chcete snít... Pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 60 ks
Hmotnost balení 66 g
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková, nasládlá, kořeněná, nahořklá
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu, papírový přebal bez PVC, kompostovatelný sáček bez sponky