Cold Brew Dárková sada Ledové bylinkové osvěžení a pampeliškový sirup

Sada 3 bylinkových čajů pro ledové osvěžení. Dárkové balení obsahuje 2x Levandulové Cold brew a 1x Bucco Cold brew a pampeliškový sirup.

Cold Brew Dárková sada Ledové bylinkové osvěžení a pampeliškový sirup

Sada 3 bylinkových čajů pro ledové osvěžení. Dárkové balení obsahuje 2x Levandulové Cold brew a 1x Bucco Cold brew a pampeliškový sirup.

Toto zboží je momentálně vyprodáno.
Upozornit při dostupnosti
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Parametry

popis

BUCCO COLD BREW
Bylinná směs s bucco a mátou vytvořená speciálně pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje. Bucco, jihoafrický keř, ze kterého Khoikhoiové, původní obyvatelé jihozápadní Afriky, vyvinuli alkoholický nápoj známý jako buchu brandy, dává nápoji jedinečnou růžovofi alovou barvu a originální chuť. Máta podtrhuje jeho osvěžující chuť a dodává mu závan kubánského mojit.

LEVANDULE COLD BREW
Bylinná směs s levandulí a meduňkou vytvořená speciálně pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje, který navíc přispívá k navození pohody a dobré nálady. Levandule se pro svou jedinečnou vůni a chuť používá např. v provensálské kuchyni. Taktéž meduňka se používá při přípravě pokrmů, navíc je to tradiční léčivá bylinka. Květy slézu dávají nápoji jedinečnou, přírodní modrou barvu.

PAMPELIŠKOVÝ SIRUP
Pasterovaný produkt, nápojový koncentrát.

Příprava

BUCCO COLD BREW: 1 čajový sáček vložte do sklenice (250 ml) studené pitné vody a nechte vyluhovat 12-25 min. Již po pár minutách se nápoj zabarvuje do fialova, aby nakonec získal jedinečnou růžovofialovou barvu. Připravuje se vždy čerstvý. Určeno k okamžité spotřebě. 

LEVANDULE COLD BREW: 1 čajový sáček vložte do sklenice (200 ml) studené pitné vody a nechte vyluhovat 8-15 min. Již po pár minutách se nápoj zabarvuje modře, aby nakonec získal jedinečnou přírodně modrou barvu. Připravuje se vždy čerstvý. Určeno k okamžité spotřebě.

PAMPELIŠKOVÝ SIRUP: Lze používat jako doplněk pitného režimu či k ochucení Vašeho oblíbeného čaje nebo letního koktejlu. Nepřekračujte uvedené dávkování. Před použitím protřepejte. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži ovoce.

Dávkování

BUCCO COLD BREW: Dospělí 1-3 sklenice denně. Těhotné a kojící ženy 1 sklenici denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

LEVANDULE COLD BREW: Dospělí 1-3 sklenice denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

PAMPELIŠKOVÝ SIRUP: Doporučené ředění: 1:5

Upozornění

BUCCO COLD BREW: Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

LEVANDULE COLD BREW: Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

PAMPELIŠKOVÝ SIRUP: Nepoužívejte při přecitlivělosti na pampelišky. Skladování: V suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici nejdéle 4 týdny. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: BUCCO COLD BREW: list bucco (55 %), nať máty peprné (20 %), květ ibišku (20 %), květ slézu (5 %) LEVANDULE COLD BREW: levandulový květ (45 %), meduňková nať (30 %), květ slézu (25 %) PAMPELIŠKOVÝ SIRUP: Šťáva z pampeliškových květů (48 %), cukr, kyselina citrónová (4 %).

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 60 ks
Objem 250 ml
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu, papírový přebal bez PVC, kompostovatelný sáček bez sponky