Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Leros Směsi

Dětský bylinný čaj s heřmánkem farmaceutické kvality sypaný Voňavé bylinky pro klidné bříško

DET BYL 75G
Leros Směsi

Dětský bylinný čaj s heřmánkem farmaceutické kvality sypaný Voňavé bylinky pro klidné bříško

DET BYL 75G
36 Kč
31 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Voňavé čajové směsi kraluje heřmánek, fenykl a máta, které přispívají k dobrému zažívání dětí i dospělých. Zdravý a lahodný nápoj dětem dozajista zachutná.

Složení

Heřmánkový květ (26 %), fenyklový plod (22 %), nať máty peprné (12 %), proskurníkový kořen (10 %), maliníkový list (10 %), chmelová šištice (6 %), list jitrocele kopinatého (5 %), mateřídoušková nať (5 %), květ černého bezu (2 %), kořen lékořice (2 %).

Vše co potřebujete vědět

Použití: Vyvážená čajová směs, připravená podle tradiční receptury. Heřmánek, fenykl a máta přispívají k dobrému zažívání dětí i dospělých. Lze jej použít i místo pravého čaje. Přípravek mohou užívat děti od 9 měsíců, mladiství a dospělí.

Příprava:
1/2 -1 polévková lžíce se přelije šálkem (1/4 l) vařící vody a po 15 minutách vyluhování v přikryté nádobě se scedí, čaj se nesmí vařit. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dávkování:
Děti od 9 měsíců do 3 let: 1/2 - 1 šálek denně. Děti od 3 do 12 let: 1-2 šálky denně. Mladiství od 12 let a dospělí: 3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Neužívejte při přecitlivělosti na menthol, anethol nebo na rostliny čeledi miříkovitých (okoličnatých) (např. anýz, kmín, celer, koriandr, kopr), dále z čeledi hvězdnicovitých (heřmánek). V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Schváleno Českou pediatrickou společností.

Notifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR: OVZ-35.1-14.12.2011-5528

Zakoupíte v lékárnách.

Balení 75 g sypaného čaje