Vyzkoušejte naše novinky Cold brew, Radostné usínání a Zdravá pleť!

Leros Baby

Dětský čaj na dýchací cesty Ve chmurném počasí čajíček vhodný pro období zvýšeného výskytu nachlazení

LEROS B NACHL PT33
Leros Baby

Dětský čaj na dýchací cesty Ve chmurném počasí čajíček vhodný pro období zvýšeného výskytu nachlazení

LEROS B NACHL PT33
35 Kč
30 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Když nachlazení číhá doslova na každém rohu, sáhněte po dětském bylinném čaji, který posiluje obranyschopnost organismu a přispívá k ochraně horních cest dýchacích (šípky, echinacea, lipový květ).

Složení

Šípky, lipový květ, plod černého rybízu, rooibos, kořen echinacey, květ divizny.

Vše co potřebujete vědět

Změnili jsme název Dětský čaj Nachlazení na Dětský čaj Dýchací cesty s lípou, ale receptura zůstává stejná.

Použití: Obsahuje vitamíny a další látky, které přispívají k posílení odolnosti organismu a ochraně horních cest dýchacích. Pití čaje se doporučuje hlavně v období nachlazení. Rostlinné látky jsou šetrné k lidskému organizmu, a proto je tento čaj vhodnou součástí pitného režimu pro děti všech věkových skupin.

Příprava:
1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5 -10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dávkování:
Děti od 6 měsíců do 3 let: 1-2 šálky denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí: 3-5 šálků denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
V případě, že čaj přislazujete cukrem, používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Zakoupíte v lékárnách, potravinách a drogeriích.

Balení 20 nálevových sáčků po 2 g