Vzhledem k většímu množství objednávek odesíláme nyní balíčky do 3 pracovních dnů od data připsání platby. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Tělo očista

21 denní čajová kůra, která napomáhá přirozenému procesu očisty těla. Jarní, pročišťující bylinný čaj s obsahem pampelišky a celerových semínek.

Pampeliška lékařská 40 %

Miřík celer 20 %

Kardamovník obecný 15 %

Bedrník anýz 15 %

Badyáník pravý 10 %

Hodnoceno 4x na Heureka.cz

Tělo očista

21 denní čajová kůra, která napomáhá přirozenému procesu očisty těla. Jarní, pročišťující bylinný čaj s obsahem pampelišky a celerových semínek.

Pampeliška lékařská 40 %

Miřík celer 20 %

Kardamovník obecný 15 %

Bedrník anýz 15 %

Badyáník pravý 10 %

Hodnoceno 4x na Heureka.cz

59 Kč
69 Kč

21 ks, nálevový sáček

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Byliny

Parametry

popis

Bylinná směs, napomáhající očistě celého těla. Propojuje léčebný efekt s originální a výraznou chutí. Pampeliška působí příznivě nejen na močové cesty, ale funguje jako prebiotikum a tedy přispívá k růstu a aktivitě střevních mikroorganizmů. Celerová semínka podporují vyloučení nadbytečné vody z organizmu, kardamom, anýz a badyán podporují správné trávení. Dopřejte svému tělu jarní 21 denní osvěžující kúru.

Příprava

1 čajový sáček se přelije vařící vodou (250ml) a po 5 až 10 minutách vylouhování v uzavřené nádobě se vyjme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Pro milovníky indického způsobu pití bylinných čajů je možné sáček luhovat v teplém mléce po dobu 10 až 15 minut.

Dávkování

Dospělí 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Chuť a vůně

Chuť přechází od svěžího jarního aroma celerových plodů k nasládle orientálnímu aroma kardamomu a badyánu. Při kratším luhování vynikne spíše aroma celerových semen, při delším převládne koření.

Upozornění

Při chronických onemocněních ledvin, močových cest a oběhového systému konzultujte užívání s lékařem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Vytvořil: PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

Vystudoval magisterský obor farmacie na Univerzitě Karlově a poté absolvoval postgraduální studium tamtéž. 15 let byl odborným asistentem na katedře farmakognozie Farmaceutické fakulty UK. Je autorem nebo spoluautorem cca 40 odborných a populárně vědeckých publikací. V současné době působí jako poradce a vedoucí fytoterapeutické ordinace pro Českou fytoterapeutickou akademii v Hradci Králové.

Číslo receptury: 502

Číslo odkazuje na harmonii 5 smyslů, mysli a těla.

Složení: Kořen pampelišky s natí (40 %), plod celeru (20 %), plod anýzu (15 %), plod kardamomu (15 %), plod badyánu (10 %)

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

ČAS NA SEBE

Vyber si hrníček, který potěší tvoje oči.

Vlož do něho nálevový sáček s bylinami.

Zalij horkou vodou a přikryj pokličkou.

10 minut mysli na to co tvé úžasné tělo dokáže.

Pomalu, v klidu vychutnávej každý doušek tohoto lahodného čaje.

Pampeliška lékařská 40 %

Zářivá luční květina do domácí lékárny

Miřík celer 20 %

Jako léčivá rostlina byl známý již ve starověku. Býval symbolem smutku a z jeho listů se pletly pohřební věnce. V Řecku považují celer naopak za symbol

Kardamovník obecný 15 %

Kardamom je po šafránu a vanilce třetím nejdražším kořením světa. Má lehce pikantní citrusovou chuť.

Bedrník anýz 15 %

Bedrník anýz patří mezi velice staré léčivé rostliny. Jeho používání bylo známé ve starověkém světě. Do střední Evropy se dostalo povědomí o pěstování a užívání anýzu s římskými vojsky.

Badyáník pravý 10 %

Malá hvězdička je ve skutečnosti semenem keře Illicium verum pocházejícího z Číny.
Přejít do herbáře
Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 21 ks
Hmotnost balení 29 g
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková, kořeněná
Udržitelnost Kompostovatelný sáček bez kovové sponky, Papírový přebal bez PVC, Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu