Víte jak poděkovat paní učitelce? Máme pro vás tip na krásný dárek. Konec školního roku s vůní bylinek.

Kosmetika s růží pro krásu a harmonii

Představujeme kolekci pro harmonii těla, mysli, relaxaci a uvolnění od stresu. Kromě jemné květinové vůně jsou všechny produkty obohaceny vybranými ingrediencemi, jako je růžový macerát, mandlový olej a bambucké máslo.

MANDLOVÝ OLEJ, rostlinný olej regeneruje, hydratuje, chrání pokožku před podrážděním.

BAMBUCKÉ MÁSLO, přírodní antioxidant s vysokým obsahem vitaminu A, který podporuje tvorbu kolagenu, redukuje drobné vrásky, hydratuje pokožku.

BYLINKY jako aktivní látky ve formě macerátů, extraktů a esenciálních olejů.

100% přírodní certifikovaná kosmetika CPK / CPK BIO.

TAJEMSTVÍ VŮNĚ


RŮŽE STOLISTÁ – královna květin zasvěcena královně lásky Afroditě, je v kosmetice ceněna pro své zvláčňující a tonizační vlastnosti, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí pleti. Květinová vůně přináší úlevu při stresu a úzkosti.

MIMÓZA – první jarní posel v jižní Evropě s květinovou vůní a medovými tóny, navozuje pocit harmonie, pomáhá proti stresu, napětí, zklidňuje a zrelaxuje.

HEŘMÁNEK MODRÝ – ve starém Egyptě zasvěcen bohu slunce Ra, sladká kořeněná vůně působí blahodárně při napětí a nespavosti.

VÝROBKY, KTERÉ JSEM PRO VÁS PŘIPRAVILI

Šlehané tělové máslo

Jeho unikátní našlehaná textura vytváří bohatou přírodní pěnu, díky které ji můžete použít i na holení. Je dobře vstřebatelná a zanechává pokožku sametově hebkou bez mastného filmu.

AKTIVNÍ LÁTKY: růžový macerát, mandlový olej

TEXTURA: lehká našlehaná


KOUPELOVÁ ŠUMIVÁ BOMBA

Přírodní šumivá bomba do koupele s vůní růže, heřmánku a mimózy, obohacená o epsomskou sůl, růžový jíl a bambucké máslo.

AKTIVNÍ LÁTKY: mandlový olej, epsomská sůl, růžový jíl, bambucké máslo


PŘÍRODNÍ BYTOVÝ PARFÉM

Ideální pro harmonii a uvolnění mysli. Vůně růže stolisté s mimózou a heřmánkem modrým podporuje relaxaci a harmonii při stresu. Lze ji použít i na polštáře, podložku na cvičení, ložní prádlo a další textilie.

VŮNĚ: růže, mimóza, heřmánekŠLEHANÉ TĚLOVÉ MÁSLO


399 Kč


 BYTOVÁ VŮNĚ


299 Kč

 KOUPELOVÁ BOMBA ŘŮŽE & HEŘMÁNEK


179Kč