Harmonie bytová vůně růže & heřmánek

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů s vůní růže, mimózy a heřmánku pro příjemný pocit harmonie a uvolnění.

Heřmánek pravý

Mimóza

Růže stolistá

Harmonie bytová vůně růže & heřmánek

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů s vůní růže, mimózy a heřmánku pro příjemný pocit harmonie a uvolnění.

Heřmánek pravý

Mimóza

Růže stolistá

299 Kč
Skladem
- +
BEZ SYNTETICKÉ PARFEMACE RUČNĚ VYRÁBĚNÝ

Popis

Receptura

Ingredience

Parametry

popis

Přírodní parfém z esenciálních olejů s vůní růže, mimózy a heřmánku pro použití v interiéru. Květinová, jemně nasládlá vůně dodá příjemný pocit harmonie, uvolnění a relaxace. Vůni můžete použít také na polštář, ložní prádlo a další textilie.

RŮŽE STOLISTÁ – královna květin zasvěcena ve starém Řecku královně lásky Afrodité, sladká květinová vůně, pomáhá ulevit při stresu a pocitech úzkosti.

MIMÓZA – v jižní Evropě považována za prvního jarního posla, květinová vůně s medovými tóny, navozuje pocit harmonie pro tělo i mysl, pomáhá proti stresu, nervovému napětí, zklidňuje, vhodná k relaxaci.

HEŘMÁNEK MODRÝ – ve starém Egyptě zasvěcen bohu slunce Ra, sladká kořeněné vůně, působí blahodárně při chronickém napětí a nespavosti.

Aplikace

Před použitím protřepejte. Možno použít i na bytové textilie.

Vytvořil: Ing. Kateřina Nováková

Pro studium na Vysoké škole chemicko – technologické, kde absolvovala obor Chemie přírodních látek, se Kateřina rozhodla díky své zálibě zkoumání rostlin. Své znalosti získala i díky studiím v Cotswold Perfumery v Anglii. Jejím mentorem byl známý parfemář John Stephen, který vytvořil parfém pro britskou královnu. V současné době Kateřina tvoří pro svou značku Love & little pepper a mimo jiné nabízí i namíchání osobního parfému na míru. Vonné kompozice pro produkty sestavuje tak, aby podpořily jejich funkčnost a zároveň krásně voněly.

Číslo receptury: 84

84 centimetrů je průměr květu největší růže na světě. Tato obří růže je pěstovaná ve skleníku v San Onofre v Kalifornii.

Textura sprej
Obal recyklovatelný plast, krabička papír
Velikost balení 100 ml
Účinek uklidňující