MEDUPLNÉ SPOJENÍ, BABY

2 druhy bylinných čajů spolu se skleničkou květového medu k doslazení.

MEDUPLNÉ SPOJENÍ, BABY

2 druhy bylinných čajů spolu se skleničkou květového medu k doslazení.

Toto zboží je momentálně vyprodáno.
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Receptura

Popis

Parametry

popis

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ RAKYTNÍKOVÝ
Bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Rakytník přispívá k odolnosti proti únavě a společně s plodem šípku a lipovým květem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení.
LEROS MED, KVĚTOVÝ
Pravý český med stáčí včelař Jan Kolomý a nektar pro jeho výrobu sbírají včely z květů a bylin v okolí Starého Města u Bruntálu. Med je zpočátku tekutý, ale postupně přirozeně krystalizuje. Krystalizace nemá vliv na kvalitu ani chuť medu. Krystaly můžete ve vodní lázni rozehřát. Nesmíte však med vařit, zabili byste prospěšné látky v něm obsažené.
LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ CITRÓNEK
Vyvážená směs vysoce kvalitních bylin a plodů, šetrných k dětskému zažívání. Jednotlivé složky jsou zdrojem vitamínů a přírodních barviv s antioxidačními účinky.

Příprava

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ RAKYTNÍKOVÝ

1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

 

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ CITRÓNEK

Nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. 

Dávkování

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ RAKYTNÍKOVÝ
Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: ½ - 1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let: 1-2 šálky denně. Děti od 3 let a dospělí: 2-3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ CITRÓNEK
Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 1 do 3 let: 2 šálky denně. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ RAKYTNÍKOVÝ
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez přidaného cukru.

LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ CITRÓNEK
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Bez chemických přísad a bez přidaného cukru.

Složení: LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ RAKYTNÍKOVÝ, LEROS BABY DĚTSKÝ ČAJ CITRÓNEK, LEROS MED KVĚTOVÝ

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 20 ks
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť ovocná