Víte jak poděkovat paní učitelce? Máme pro vás tip na krásný dárek. Konec školního roku s vůní bylinek.

Naše Bylinka Dubová kůra

Kůra dubu ukrývá mnoho účinných látek přispívajících k péči o pokožku. Obsahuje mimo jiné třísloviny známé pro svoje stahující účinky.

Naše Bylinka Dubová kůra

Kůra dubu ukrývá mnoho účinných látek přispívajících k péči o pokožku. Obsahuje mimo jiné třísloviny známé pro svoje stahující účinky.

52 Kč
59 Kč

Sypaný, 75 g

Skladem
- +

Popis

Receptura

Rituál

Parametry

popis

Přírodní péče o pokožku
Odvar z dubové kůry podporuje normální činnost pokožky a je vhodný jako doplněk péče o problematickou pokožku. Dubová kůra byla po staletí osvědčeným pomocníkem při hemeroidech a nadměrném pocení nohou.
Svěřte svou pleť síle staletého dubu stejně, jako to dělaly generace před Vámi. Kdo čerpá sílu z dubu, neklesá prý na mysli, vlévá slabším sílu do žil a dodává odvahu tam, kde je jí málo.

Příprava

2-3 polévkové lžíce se povaří 3 minuty v 1 l vody a po 30 minutách stání se scedí. Odvar se používá teplý.

Chuť a vůně

Odvar z dubové kůry navodí pocit pohody nejen vaší pokožce, ale i psychice. Příjemná dřevitě-nasládlá vůně a tmavě oranžová barva zajistí vítanou relaxaci během koupele.

Upozornění

Nepoužívejte při přecitlivělosti na dubovou kůru. Určeno k zevnímu použití. Nevyhazujte krabičku, slouží jako příbalový leták. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vytvořil: Ing. Jana Wolfová

Vystudovala Fakultu potravinářské a biochemické technologie na VŠCHT v Praze. Byliny jsou součástí jejího života už od dětství a pracuje s nimi celý svůj profesní život, ať už v oblasti vývoje nebo později jako vedoucí týmů ve firmách, které využívaly léčivých účinků přírody. V roce 2017 nastoupila do LEROSu s představou oživení tradice a výchovy dalších generací k používání bylinek a zdrojů přírody. Nyní řídí výrobní procesy a procesy zabezpečení kvality a dohlíží, aby zákazníkům bylinkové kompozice přinesly radost a pomohly jim v době, kdy je něco trápí.

Číslo receptury: 903

Složení: Dubová kůra 100%

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

ČAS NA SEBE

Vyberte si rendlík, který máte rádi.

Odpovídající množství dubové kůry povařte a poté vyluhujte.

Zavřete oči a 30 minut si představujte procházku v dubovém lese a svěží vítr, který jemně hladí vaši pleť.

Poté nechte odvar mírně vychladnout a použijte do koupele.

Typ čajového sáčku Sypaný
Typ čaje jednodruhový
Hmotnost balení 75 g
Chuť bylinková, nasládlá
Kvalita lékárenská kvalita
Udržitelnost Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu