Vzhledem k vytíženosti eshopu doporučujeme vánoční dárky objednat co nejdříve. Dle zkušeností z předchozích let dopravci spolu s blížícími se svátky prodlužují termíny dodání. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ a ZDRAVÁ PLEŤ

Konopné směsi pročistí a rozzáří nejen Vaši pleť, ale i příjemně zklidní Vaše tělo k lepšímu spánku.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ a ZDRAVÁ PLEŤ

Konopné směsi pročistí a rozzáří nejen Vaši pleť, ale i příjemně zklidní Vaše tělo k lepšímu spánku.

99 Kč
138 Kč

20 ks, nálevový sáček

Ihned k dispozici
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Receptura

Popis

Parametry

popis

ZDRAVÁ PLEŤ, Konopí & Violka
Bylinná směs přinášející klid a mír Vaší pleti. Kombinuje konopí se dvěma bylinami tradičně užívanými na kožní problémy – lopuchem větším a violkou trojbarevnou. Směs přispívá ke zdraví Vaši pleti, lze ji též užívat i u projevů stárnutí kůže jako jsou vrásky, nepružná a suchá kůže. Dopřejte své pleti, ať se pomocí bylinek rozzáří.
RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák
Bylinná směs připravená tak, aby zklidnila pocuchané nervy a pomohla usnout po náročném dni. Vlčí mák je polozapomenutá, ale účinná bylinka, která působí relaxačně a zlepšuje navození spánku. Heřmánek přidává pozitivní náladu a konopí do tradičních bylinek pro klidné spaní vnese něco nového. Pokud se večer potřebujete přepojit do příjemného spánkového módu, je tato směs přesně pro Vás.
 
 

Příprava

ZDRAVÁ PLEŤ, Konopí & Violka

1 nálevový sáček přelijeme šálkem (250 ml) vařící vody a po 5 až 8 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák

1 nálevový sáček přelijeme šálkem (250 ml) vařící vody a po 5–8 minutách vyluhování
v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

ZDRAVÁ PLEŤ, Konopí & Violka
Dospělí 2–3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák
Dospělí 1 šálek denně 2–3 hodiny před spaním. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Chuť a vůně

ZDRAVÁ PLEŤ, Konopí & Violka
Vychutnejte si svěžest citronové trávy v kombinaci s nasládlou chutí lopuchu a kořenitou příchutí violky. Při kratším vyluhování více vynikne svěží konopné aroma spolu s citrusovou vůní, při delším vyluhování se přidá bylinkovost lopuchu a macešky s příjemnou nahořklostí konopí.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák
Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Chuť konopí je upozaděna. Při kratším vyluhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně konopí a přidává se příjemná čajová hořkost.

Upozornění

ZDRAVÁ PLEŤ, Konopí & Violka
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vytvořil: PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

Vystudoval magisterský obor farmacie na Univerzitě Karlově a poté absolvoval postgraduální studium tamtéž. 15 let byl odborným asistentem na katedře farmakognozie Farmaceutické fakulty UK. Je autorem nebo spoluautorem cca 40 odborných a populárně vědeckých publikací. V současné době působí jako poradce a vedoucí fytoterapeutické ordinace pro Českou fytoterapeutickou akademii v Hradci Králové.

Číslo receptury: 420 204

Světový den konopí připadá na 20. 4.

Složení: ZDRAVÁ PLEŤ, Konopí & Violka
Konopná nať (40 %), nať violky trojbarevné (30 %), kořen lopuchu (20 %), nať citronové trávy (10 %).

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák
Konopná nať (45 %), květ vlčího máku (28 %), květ heřmánku (15 %), květ ibišku (12 %).

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 20 ks
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková