Zažijte léto s levandulí.

Vánoční bylinková nadílka 3G

6 druhů voňavých bylinkových čajů po 5 nálevových sáčcích. Vánoční dárková kazeta s výběrem bylinných čajů, které vás zahřejí a příjemně naladí během dlouhých zimních večerů.

Vánoční bylinková nadílka 3G

6 druhů voňavých bylinkových čajů po 5 nálevových sáčcích. Vánoční dárková kazeta s výběrem bylinných čajů, které vás zahřejí a příjemně naladí během dlouhých zimních večerů.

Toto zboží je momentálně vyprodáno.
Upozornit při dostupnosti
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Parametry

popis

BYLINKOVÁ VESELOST
Zklidněte mysl a nalaďte se na pozitivní vlnu s lahodnou směsí meduňky a heřmánku doplněnou o oregáno neboli dobromysl – bylinku, která dělá čest svému jménu. Blahodárný heřmánek zklidňuje, meduňka navozuje dobrý pocit a dobromysl má pozitivní vliv na duševní výkon. Bylinnou směs využijete jak ráno pro naladění se na celodenní povinnosti, tak i při večerní relaxaci po náročném dni. Voňavou směs bylinek doplňují lístky honeybush, medového keře, díky němuž má výsledný nápoj příjemně nasládlou, medovou chuť.

BYLINKOVÉ VÁNOCE
Aromatická vánoční směs s nasládlou chutí skořice a lékořice Vás svojí vůní přenese do Vánoc Vašeho dětství. V čaji nechybí ani badyán, jehož hvězdičkový tvar z něj dělá to nejvánočnější koření na světě. Šípek a pomeranč dodají kořenitému čaji ovocně nakyslou chuť, která se hodí k domácí vánočce i k cukroví podle Vašeho rodinného receptu.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Bylinná směs, která se již několik století používá pro uvolnění mysli a k navození klidu, duševní a tělesné harmonie. Heřmánek, známý pro své pozitivní účinky již ve starém Egyptě, tiší duši a otevírá bránu tělesné pohody. Levandule, kterou již staří Římané přidávali do vonných lázní, přispívá zase k odbourání stresu.

MAXIMUM IMUNITA
Bylinná směs se silným preventivním účinkem byla navržena tak, aby podporovala aktivitu imunitního systému. Echinacea neboli třapatka je prastará indiánská bylinka, která byla při různých obtížích běžně podávána až do nástupu antibiotik. Spolu se sedmikráskou a bezem pomáhá zvyšovat odolnost organismu a chránit Vaše zdraví v období zvýšeného výskytu nachlazení.

HLUBOKÝ SPÁNEK
Bylinná směs s kozlíkem a mučenkou pro uklidnění a zlepšení kvality spánku. Kozlík lékařský již stovky let pomáhá při nespavosti a úzkostech. Mučenku pletní jako magickou rostlinu uctívali již staří Inkové a dodnes slouží k navození spánku. Směs heřmánku a levandule krásně provoní, uklidní a zrelaxuje Vaši mysl. Pokud si chcete vychutnat klidný posilující spánek, tento čaj je před usnutím pro Vás jako stvořený.

ČAJOVÝ DÝCHÁNEK ŠÍPEK & MALINA
Směs bylin a ovoce s chutí a vůní zralých malin. Temně růžové plody malin znali naši předkové už v neolitu a dodnes nám maliny připomínají prosluněné letní dny. Lahodná příchuť malin se snoubí s šípky, které podporují odolnost organismu.

Příprava

BYLINKOVÁ VESELOST

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5 - 8 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

BYLINKOVÉ VÁNOCE

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 10 minut.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ

1 čajový sáček přelijte vařící vodou (250 ml) a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě vyjměte. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

MAXIMUM IMUNITA

1 čajový sáček se přelije vařící vodou (200 ml) a po 5 až 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.

HLUBOKÝ SPÁNEK

1 čajový sáček se přelije malým množstvím vařící vody (100-150 ml) a po 7 až 12 minutách vyluhování se vyjme. Čaj se pije teplý nebo vlažný 1 až 2 hodiny před spaním. Připravuje se vždy čerstvý.

ČAJOVÝ DÝCHÁNEK ŠÍPEK & MALINA

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5–10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý.

Dávkování

BYLINKOVÁ VESELOST
Dospělí 1-3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

BYLINKOVÉ VÁNOCE
Dospělí 3 šálky čerstvě připraveného čaje denně. Děti od 3 let 1 šálek čerstvě připraveného čaje denně.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
2 až 3 šálky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

MAXIMUM IMUNITA
Dospělí a děti od 6 let 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

HLUBOKÝ SPÁNEK
1-2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

ČAJOVÝ DÝCHÁNEK ŠÍPEK & MALINA

Chuť a vůně

BYLINKOVÁ VESELOST
V chuti se objevuje nasládlost medového keře, doplněná vůní kardamomu, heřmánku a dobromysli. Čaj má světle oranžovou barvu.

BYLINKOVÉ VÁNOCE
V čaji se snoubí jemná chuť bylin a omamná vůně koření, hlavně kardamomu, hřebíčku, badyánu a skořice. Ibišek s šípkem dodávají čaji lahodnou kyselkavou chuť a pomerančová kůra ho doplňuje o typicky vánoční citrusové aroma. Zářivě rubínové zbarvení Bylinkových Vánoc dodává čaji tu správnou sváteční atmosféru.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Vyznačuje se jedinečnou uklidňující vůní a chutí. V první chvíli ucítíte nasládnou bylinkovou chuť heřmánku. Následně se rozvine typické nahořklé levandulové aroma. Čaj má jemně žlutou barvu připomínající tón zrajícího obilí a voní jak lán kvetoucí levandule.

MAXIMUM IMUNITA
Znamenitá kořenitá chuť kardamomu a skořice s nasládle jemným tónem bezových květů. Při kratším luhování vynikne nasládlý tón bezu a skořice, při delším chuť a vůně koření zintenzivní a doplní je příjemná nahořklost třapatky.

HLUBOKÝ SPÁNEK
Čaj vyniká omamnou vůní bylinek a koření, z níž vystupuje zejména kombinace heřmánku, máty a hřebíčku. Při kratším luhování vynikne aroma heřmánku, máty a levandule, při delším se přidává kořenitá vůně hřebíčku.

ČAJOVÝ DÝCHÁNEK ŠÍPEK & MALINA
V šálku tohoto čaje se ukrývá chuť bezstarostného léta ztělesněného šťavnatou příchutí temně růžových malin. Sladkou chuť malin a malinového listu doplňuje lehce štiplavá, nakyslá chuť šípků. Svěží vůně čaje připomíná čerstvě nasbírané lesní plody.

Upozornění

BYLINKOVÁ VESELOST
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

BYLINKOVÉ VÁNOCE
Není určeno pro děti do 3 let.

LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

MAXIMUM IMUNITA
Není určeno pro děti do 6 let. Přípravek je nevhodný pro osoby se systémovým onemocněním (TBC, AIDS, lupus, roztroušená skleróza). Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

HLUBOKÝ SPÁNEK
Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

ČAJOVÝ DÝCHÁNEK ŠÍPEK & MALINA
Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: BYLINKOVÁ VESELOST: Honeybush - medový keř (35 %), plod kardamomu (20 %), nať konopí (15 %), nať meduňky (10 %), nať dobromysli (10 %), květ heřmánku (10 %).
BYLINKOVÉ VÁNOCE: Skořicová kůra (20%), květ ibišku (20%), plod šípku (20%), rooibos (10%), pomerančová kůra (10%), hřebíček (7%), kardamom (5 %), badyán (5 %), kořen lékořice (3%).
LEVANDULOVÉ ZKLIDNĚNÍ: Květ heřmánku (70 %), květ levandule (30 %).
MAXIMUM IMUNITA: Kořen echinacey - třapatky (40 %), květ sedmikrásky (20 %), plod kardamomu (20 %), květ černého bezu (15 %), skořicová kůra (5 %).
HLUBOKÝ SPÁNEK: Kořen kozlíku (30 %), nať mučenky (25 %), květ heřmánku (25 %), nať máty peprné (10 %), hřebíček (6 %), květ levandule (4 %).
ČAJOVÝ DÝCHÁNEK ŠÍPEK & MALINA: Plod šípku (38 %), květ ibišku (25 %), jablka (20 %), list maliníku (10 %), přírodní aroma (7 %).

Typ čaje směs
Počet nálevových sáčků v balení 30 ks
Hmotnost balení 58 g
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Udržitelnost Kompostovatelný sáček bez kovové sponky, Papírový přebal bez PVC