Přivítejte jaro s čaji v limitované edici od Lerosu. Svatý týden Velikonoční plný bylinek a tradic.

Osvěžující bytová vůně bazalka & verbena

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů s vůní bazalky, verbeny a citronové trávy pro příjemné bylinkové osvěžení.

Citrónová tráva

Verbena

Bazalka pravá

Osvěžující bytová vůně bazalka & verbena

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů s vůní bazalky, verbeny a citronové trávy pro příjemné bylinkové osvěžení.

Citrónová tráva

Verbena

Bazalka pravá

299 Kč
Skladem
- +
BEZ SYNTETICKÉ PARFEMACE RUČNĚ VYRÁBĚNÝ

Popis

Receptura

Ingredience

Parametry

popis

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů je jako dělaný pro osvěžení a povzbuzení vaší mysli. Jemně kořeněná bylinková vůně posvátné bazalky s chladivou verbenou a citronovou trávou vás probudí po ránu nebo dodá energii během celého dne. Vůni můžete použít také na polštář, ložní prádlo a další bytové textilie.

BAZALKA – v Indii je bazalka posvátná zasvěcená bohyni Vrindavani, povzbuzuje unavenou mysl, zmírňuje vyčerpání a stres.

VERBENA – staří egypťané věřili, že verbena vznikla ze slz bohyně Isis a byla jednou z nejposvátnějších bylin druidů. Působí proti nervozitě a úzkostem, má detoxifikační účinek.

CITRONOVÁ TRÁVA – citronová tráva je hojně využívaná v tradiční čínské medicíně a k čištění čaker. Povzbuzuje, mírní deprese, podporuje pozitivní myšlení.

Aplikace

Před použitím protřepejte. Možno použít i na bytové textilie.

Vytvořil: Ing. Kateřina Nováková

Pro studium na Vysoké škole chemicko – technologické, kde absolvovala obor Chemie přírodních látek, se Kateřina rozhodla díky své zálibě zkoumání rostlin. Své znalosti získala i díky studiím v Cotswold Perfumery v Anglii. Jejím mentorem byl známý parfemář John Stephen, který vytvořil parfém pro britskou královnu. V současné době Kateřina tvoří pro svou značku Love & little pepper a mimo jiné nabízí i namíchání osobního parfému na míru. Vonné kompozice pro produkty sestavuje tak, aby podpořily jejich funkčnost a zároveň krásně voněly.

Číslo receptury: 325

Jméno bazalka vychází z latinského basilius, tedy královská rostlina. Jméno vychází z legendy vyprávějící o rostlině, která vyrostla na místě, kde císař Konstantin v roce 325 objevil svatý kříž.

Složení: Ingredients (INCI): Aqua, Alcohol denat., Caprylyl / Capryl Glucoside, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Verbena Officinalis Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral, Eugenol, Limonene, Linalool.

Citrónová tráva

Verbena

Bazalka pravá

Textura sprej
Obal recyklovatelný plast, krabička papír
Velikost balení 100 ml
Účinek osvěžující