Osvěžující bytová vůně bazalka & verbena

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů s vůní bazalky, verbeny a citronové trávy pro příjemné bylinkové osvěžení.

Citrónová tráva

Verbena

Bazalka pravá

Osvěžující bytová vůně bazalka & verbena

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů s vůní bazalky, verbeny a citronové trávy pro příjemné bylinkové osvěžení.

Citrónová tráva

Verbena

Bazalka pravá

299 Kč
Skladem
- +
BEZ SYNTETICKÉ PARFEMACE RUČNĚ VYRÁBĚNÝ

Popis

Receptura

Ingredience

Parametry

popis

Přírodní interiérový parfém z esenciálních olejů je jako dělaný pro osvěžení a povzbuzení vaší mysli. Jemně kořeněná bylinková vůně posvátné bazalky s chladivou verbenou a citronovou trávou vás probudí po ránu nebo dodá energii během celého dne. Vůni můžete použít také na polštář, ložní prádlo a další bytové textilie.

BAZALKA – v Indii je bazalka posvátná zasvěcená bohyni Vrindavani, povzbuzuje unavenou mysl, zmírňuje vyčerpání a stres.

VERBENA – staří egypťané věřili, že verbena vznikla ze slz bohyně Isis a byla jednou z nejposvátnějších bylin druidů. Působí proti nervozitě a úzkostem, má detoxifikační účinek.

CITRONOVÁ TRÁVA – citronová tráva je hojně využívaná v tradiční čínské medicíně a k čištění čaker. Povzbuzuje, mírní deprese, podporuje pozitivní myšlení.

Aplikace

Před použitím protřepejte. Možno použít i na bytové textilie.

Vytvořil: Ing. Kateřina Nováková

Pro studium na Vysoké škole chemicko – technologické, kde absolvovala obor Chemie přírodních látek, se Kateřina rozhodla díky své zálibě zkoumání rostlin. Své znalosti získala i díky studiím v Cotswold Perfumery v Anglii. Jejím mentorem byl známý parfemář John Stephen, který vytvořil parfém pro britskou královnu. V současné době Kateřina tvoří pro svou značku Love & little pepper a mimo jiné nabízí i namíchání osobního parfému na míru. Vonné kompozice pro produkty sestavuje tak, aby podpořily jejich funkčnost a zároveň krásně voněly.

Číslo receptury: 325

Jméno bazalka vychází z latinského basilius, tedy královská rostlina. Jméno vychází z legendy vyprávějící o rostlině, která vyrostla na místě, kde císař Konstantin v roce 325 objevil svatý kříž.

Složení: Ingredients (INCI): Aqua, Alcohol denat., Caprylyl / Capryl Glucoside, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Verbena Officinalis Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral, Eugenol, Limonene, Linalool.

Textura sprej
Obal recyklovatelný plast, krabička papír
Velikost balení 100 ml
Účinek osvěžující