Zažijte léto s levandulí.

Zklidňující bytová vůně Levandule & šalvěj

Přírodní bytová vůně z esenciálních olejů s vůní levandule a šalvěje pro pocit zklidnění a uvolnění.

Šalvěj lékařská

Levandule lékařská

Zklidňující bytová vůně Levandule & šalvěj

Přírodní bytová vůně z esenciálních olejů s vůní levandule a šalvěje pro pocit zklidnění a uvolnění.

Šalvěj lékařská

Levandule lékařská

299 Kč
Skladem
- +

Popis

Receptura

Ingredience

Parametry

popis

Přírodní bytová vůně z esenciálních olejů s vůní levandule a šalvěje pro použití v interiérech. Směs výjimečných éterických olejů tvoří perfektní vonnou kompozici pro uvolnění jak těla (lavandin) tak mysli (levandule), zklidnění a relaxaci. Napomáhá uvolnit stres, zmírnit napětí a pomáhá proti nespavosti.

Levandule přispívá k duševní pohodě a dobré náladě, má zklidňující a relaxační schopnosti, pomáhá při nespavosti, nervozitě, depresích, bolestech hlavy a zároveň snižuje krevní tlak.

LAVANDIN
Tato výraznější odrůda levandule obsahuje méně kafru než běžné odrůdy, díky tomu má květinovější aroma. Usnadňuje dýchání

LEVANDULE ABSOLUT
Komplexnější, sladší a hlubší vůně s teplými podtóny sena a medu. Dodává klid a vyrovnanost, pomáhá proti nespavosti, uvolňuje napětí a úzkosti.

ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ
Zelená, bylinná svěží vůně, uklidňuje mysl a uvolňuje napětí.

Aplikace

Před použitím bytovou vůni protřepejte.

Vytvořil: Ing. Kateřina Nováková

Pro studium na Vysoké škole chemicko – technologické, kde absolvovala obor Chemie přírodních látek, se Kateřina rozhodla díky své zálibě zkoumání rostlin. Své znalosti získala i díky studiím v Cotswold Perfumery v Anglii. Jejím mentorem byl známý parfemář John Stephen, který vytvořil parfém pro britskou královnu. V současné době Kateřina tvoří pro svou značku Love & little pepper a mimo jiné nabízí i namíchání osobního parfému na míru. Vonné kompozice pro produkty sestavuje tak, aby podpořily jejich funkčnost a zároveň krásně voněly.

Číslo receptury: 1709

Levandule byla i součástí legendární Eau de Cologne, tedy kolínské, kterou v roce 1709 namíchal Ital G. M. Farina v německém Kolíně nad Rýnem.

Složení: Aqua, Alcohol denat., Caprylyl/Capryl Glucoside, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia Extract, Salvia Sclarea Oil.

Šalvěj lékařská

Levandule lékařská

Textura sprej
Obal recyklovatelný plast, krabička papír
Velikost balení 100 ml
Účinek uklidňující