POZOR: Pouze do zítřka 20.6. máte možnost zakoupit dárek pro paní učitelku, u kterého garantujeme doručení do čtvrtka 27.6. Pozdější objednávky mohou dojít včas, ale nelze to již zaručit.

Černý bez imunita

Bylinný čaj z květů černého bezu podporuje vylučování a pročištění těla. Navíc pomáhá normálnímu fungování močových cest.

Bez černý 100 %

Černý bez imunita

Bylinný čaj z květů černého bezu podporuje vylučování a pročištění těla. Navíc pomáhá normálnímu fungování močových cest.

Bez černý 100 %

49 Kč

10 ks, nálevový sáček

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Byliny

Parametry

popis

Černý bez pro Vaši imunitu
Bylinný čaj z černého bezu oplývá spoustou pozitivních účinků. Podporuje zdraví dýchacího systému a normální funkci močových cest.

Příprava

1 čajový sáček přelijte vařící vodou (250 ml) a po 510 minutách vyluhování vyjměte. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění

Nepoužívejte při přecitlivělosti na květ černého bezu. Není určeno pro děti.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vytvořil: Ing. Ivan Tuček

Vystudoval agronomický obor Vysoké školy zemědělské v Praze. Zabýval se genetikou na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a poté více než 25 let vývojem přípravků a technologií ve společnosti LEROS, s.r.o. Zajímá se o etnobotaniku a o čajové nápoje z různých částí světa.

Číslo receptury: 900

Lidové pořekadlo tvrdí, že bez "Je lékem proti devíti nemocem." Do střední Evropy a dnešního Česka se tato bylinka dostala nejspíše někdy v 9. století, kdy se začala hojně pěstovat v klášterních zahradách.

Složení: květ černého bezu (100 %)

Více o receptuře

Vůně

Chuť

Každý den

Bez černý 100 %

Typ čaje jednodruhový
Počet nálevových sáčků v balení 10 ks
Hmotnost balení 10 g
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková
Kvalita lékárenská kvalita
Udržitelnost Kompostovatelný sáček bez kovové sponky, Papírový přebal bez PVC, Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu