MEDUPLNÉ SPOJENÍ NA ZIMU

Dárkové balení dvou bylinných čajů se skleničkou medu z bruntálska, výborného nejen na doslazení čaje.

MEDUPLNÉ SPOJENÍ NA ZIMU

Dárkové balení dvou bylinných čajů se skleničkou medu z bruntálska, výborného nejen na doslazení čaje.

199 Kč
Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

popis

LEROS IMUNITA VITAMÍN C
Bylinná směs jako přirozený zdroj vitamínů pro podporu vaší imunity. Výborným pomocníkem Vám bude šípek a rakytník, plody od přírody bohaté na vitamín C i mnoho dalších vitamínů a antioxidantů. Rakytník navíc podporuje odolnost a obranyschopnost organismu, lípa posiluje imunitní systém, pomáhá udržovat zdravé dýchací cesty a přispívá k relaxaci. Dopřejte svému tělu přírodní vitamínovou nálož a podpořte své zdraví. 1 nálevový sáček obsahuje min. 20,0 mg vitamínu C (25 % RHP - referenční hodnota příjmu).

LEROS MED, KVĚTOVÝ
Pravý český med stáčí včelař Jan Kolomý a nektar pro jeho výrobu sbírají včely z květů a bylin v okolí Starého Města u Bruntálu. Med je zpočátku tekutý, ale postupně přirozeně krystalizuje. Krystalizace nemá vliv na kvalitu ani chuť medu. Krystaly můžete ve vodní lázni rozehřát. Nesmíte však med vařit, zabili byste prospěšné látky v něm obsažené.

LEROS RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Bylinná směs připravená tak, aby zklidnila pocuchané nervy a pomohla usnout po náročném dni. Vlčí mák je polozapomenutá, ale účinná bylinka, která působí relaxačně a zlepšuje navození spánku. Heřmánek přidává pozitivní náladu a konopí do tradičních bylinek pro klidné spaní vnese něco nového. Pokud se večer potřebujete přepojit do příjemného spánkového módu, je tato směs přesně pro Vás. Chuť a vůně Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Chuť konopí je upozaděna. Při kratším vyluhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně konopí a přidává se příjemná čajová hořkost.

Dávkování

LEROS IMUNITA VITAMÍN C
Dospělí max. 4 šálky denně. Děti od 3 let max. 2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

LEROS RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Dospělí 1 šálek denně 2–3 hodiny před spaním. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

LEROS IMUNITA VITAMÍN C
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Zakoupíte v potravinách.

LEROS RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Složení: LEROS IMUNITA VITAMÍN C
LEROS MED, KVĚTOVÝ
LEROS RADOSTNÉ USÍNÁNÍ