Osvěžující a hydratační přírodní kosmetika pro přicházející jaro Hydratační přírodní kosmetika

Večerní rituál pro zklidnění a lepší spánek s levandulí

Tereza Hrbek Vebrová 15. 1. 2024

Věděli jste, že až třetina lidí trpí nespavostí? Vyzkoušejte jednoduchý voňavý večerní rituál s levandulí, který uvolní vaše tělo i mysl, odežene starosti a připraví vás na klidný a zdravý spánek.

Večerní rituál pro zklidnění a lepší spánek s levandulí

Udělejte si chvilku pro sebe a dopřejte si večerní rituál pro lepší spánek s levandulovou kosmetikou pro zklidnění těla i mysli a navození pocitu harmonie.

Levandule přispívá k duševní pohodě a dobré náladě, má zklidňující a relaxační schopnosti, pomáhá při nespavosti, nervozitě, depresích, bolestech hlavy a zároveň snižuje krevní tlak. Péče o pokožku přispívá nejen ke krásnějšímu zevnějšku, ale také pomůže na chvíli se zastavit, zklidnit se, odpoutat se od vnějšího světa a všech starostí.

Začněte horkou vanou nebo sprchou jednu až dvě hodiny před spaním a smyjte ze sebe všechny starosti Sprchovou pastou s levandulí a šalvějí. Krouživými pohyby vmasírujte do pokožky, až se pasta promění v jemnou pěnu. Aktivní látka z čekanky zanechá pokožku sametově hebkou.

Po koupeli nebo sprše natřete celou pokožku Hydratačním tělovým krémem s levandulí a šalvějí . Moringový a sezamový olej uzamknou uvnitř pokožky vlhkost a vaše pokožka bude hydratovaná po celou noc i den. Zklidňující vůně levandule se šalvějí jemně provoní pokožku a naladí vás na spánek. Pro extra péči a výživu můžete místo tělového krému použít suchý tělový olej, který se nanáší na vlhkou pokožku ideálně těsně po koupeli.

Zklidňující bytovou vůni s levandulí a šalvějí nastříkejte chvilku před spaním pro klidný spánek do prostoru ložnice, na polštář nebo jiné bytové textilie. Pomůže ke zklidnění mysli i těla, poskytne dokonalé uvolnění a relaxaci před spaním a připraví vás na snadný spánek.

Celá řada přírodní kosmetiky s levandulí a šalvějí je propojena jemnou bylinkovou funkční vůní. Směs výjimečných éterických olejů je vyvinuta tak, aby zklidnila tělo i mysl, napomáhala uvolnit od stresu a napětí, pomáhala proti nespavosti, nervozitě a depresím:

LAVANDIN

Tato výraznější odrůda levandule obsahuje méně kafru než běžné odrůdy, díky tomu má květinovější aroma. Usnadňuje dýchání

LEVANDULE ABSOLUT

Komplexnější, sladší a hlubší vůně s teplými podtóny sena a medu. Dodává klid a vyrovnanost, pomáhá proti nespavosti, uvolňuje napětí a úzkosti.

ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ

Zelená, bylinná svěží vůně, uklidňuje mysl a uvolňuje napětí.