Přivítejte jaro s čaji v limitované edici od Lerosu. Svatý týden Velikonoční plný bylinek a tradic.

Výhodný set No.1 KE ZVÝŠENÍ ODOLNOSTI ORGANISMU

Podpořte celkovou odolnost svého organismu zvýšením imunity, klidnou myslí a kvalitním spánkem.

Výhodný set No.1 KE ZVÝŠENÍ ODOLNOSTI ORGANISMU

Podpořte celkovou odolnost svého organismu zvýšením imunity, klidnou myslí a kvalitním spánkem.

169 Kč
207 Kč

nálevový sáček

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Rituál

Parametry

popis

ZKLIDNĚNÍ
Bylinná směs, která se již několik století používá pro uvolnění mysli a k navození klidu, duševní a tělesné harmonie. Heřmánek, známý pro své pozitivní účinky již ve starém Egyptě, tiší duši a otevírá bránu tělesné pohody. Levandule, kterou již staří Římané přidávali do vonných lázní, přispívá zase k odbourání stresu.
RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Bylinná směs připravená tak, aby zklidnila pocuchané nervy a pomohla usnout po náročném dni. Vlčí mák je polozapomenutá, ale účinná bylinka, která působí relaxačně a zlepšuje navození spánku. Heřmánek přidává pozitivní náladu a konopí do tradičních bylinek pro klidné spaní vnese něco nového. Pokud se večer potřebujete přepojit do příjemného spánkového módu, je tato směs přesně pro Vás.
Chuť a vůně Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Chuť konopí je upozaděna. Při kratším vyluhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně konopí a přidává se příjemná čajová hořkost.
IMUNITA MAX
Bylinná směs se silným preventivním účinkem byla navržena tak, aby podporovala aktivitu imunitního systému. Echinacea neboli třapatka je prastará indiánská bylinka, která byla při různých obtížích běžně podávána až do nástupu antibiotik. Spolu se sedmikráskou a bezem pomáhá zvyšovat odolnost organismu a chránit Vaše zdraví v období zvýšeného výskytu nachlazení.

Příprava

ZKLIDNĚNÍ

1 čajový sáček přelijte vařící vodou (250 ml) a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě vyjměte. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý. 


RADOSTNÉ USÍNÁNÍ

1 nálevový sáček přelijeme šálkem (250 ml) vařící vody a po 5–8 minutách vyluhování v  přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.


IMUNITA MAX

1 nálevový sáček se přelije vařící vodou (200 ml) a po 5 až 10 minutách vyluhování v přiryté nádobě se vyjme. Čaj se poje teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.  

Dávkování

ZKLIDNĚNÍ
2 až 3 šálky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Dospělí 1 šálek denně 2–3 hodiny před spaním.
Nepřekračujte uvedené dávkování.

IMUNITA MAX
Dospělí a děti od 6 let 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

V případě užívání všech čajů zároveň nepřekračujte celkové množství 6 šálků denně.

Chuť a vůně

ZKLIDNĚNÍ
Vyznačuje se jedinečnou uklidňující vůní a chutí. V první chvíli ucítíte nasládnou bylinkovou chuť heřmánku. Následně se rozvine typické nahořklé levandulové aroma. Čaj má jemně žlutou barvu připomínající tón zrajícího obilí a voní jak lán kvetoucí levandule.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Chuť konopí je upozaděna. Při kratším vyluhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně konopí a přidává se příjemná čajová hořkost.

IMUNITA MAX
Znamenitá kořenitá chuť kardamomu a skořice s nasládle jemným tónem bezových květů. Při kratším vyluhování vynikne nasládlý tón bezu a skořice, při delším chuť a vůně koření zintenzivní a doplní je příjemná nahořklost echinacey.

Upozornění

ZKLIDNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

IMUNITA MAX
Není určeno pro děti do 6 let. Přípravek je nevhodný pro osoby se systémovým onemocněním (TBC, AIDS, lupus, roztroušená skleróza). Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek.

Složení: ZKLIDNĚNÍ, RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, IMUNITA MAX

ZKLIDNĚNÍ

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Zavřete oči a na 10 minut se nechte unášet vůní rozkvetlé levandulové zahrady v zapadlé provensálské vísce. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.


RADOSTNÉ USÍNÁNÍ

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Osm minut myslete na to, o čem chcete snít... Pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.


IMUNITA MAX

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou a přikryjte pokličkou. Zavřete oči a 10 minut se nechte unášet pocitem, že Vaše tělo je silné a odolné. Poté si pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.  

Typ čaje směs
Typ čajového sáčku nálevový sáček
Chuť bylinková