Vzhledem k vytížení dopravci garantují doručení do Vánoc u objednávek zadaných do 12. 12. Náš obchod v Praha- Zbraslav je otevřený do 23. 12. Přejeme klidný předvánoční čas.

Balíček 2x dětský olej na tělíčko a BIO dětský čaj fenykl zdarma

Balíček péče o dětskou pokožku s čajem na podporu dobrého trávení

Balíček 2x dětský olej na tělíčko a BIO dětský čaj fenykl zdarma

Balíček péče o dětskou pokožku s čajem na podporu dobrého trávení

358 Kč
Ihned k dispozici
- +

Popis

popis

Sada obsahuje dva dětské přírodní oleje na tělíčko a dětský čaj fenykl 20 ks zdarma jako dárek. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě.

Dětský olej na tělíčko
Přírodní olej pro citlivou dětskou pokožku z bio surovin. Měsíček přináší úlevu suché citlivé pokožce, je vhodný při opruzeninách. Mandlový olej pomáhá dodat pokožce vlhkost a elasticitu, slunečnicový olej vyživí pokožku do hloubky díky velkému obsahu vitamínu E. Olej na tělíčko má jemnou uklidňující vůni levandule, heřmánku a mandarinky pro dobrou náladu.

Bio dětský čaj fenykl
Bylinný čaj v BIO kvalitě podporující dobré trávení a normální funkci dýchacího systému našich nejmenších. Listy fenyklu velmi chutnají jednomu z nejkrásnějších a největších českých motýlů, otakárku fenyklovému. V roce 1758 popsal tohoto motýla švédský přírodovědec a lékař Carl Linné.

Aplikace

Vmasírujte malé množství oleje na očištěnou pokožku nejlépe po koupeli a jemně rozetřete do úplného vstřebání. Vhodný pro každodenní péči nebo jako masáž.