Vzhledem k většímu množství objednávek odesíláme nyní balíčky do 3 pracovních dnů od data připsání platby. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Bylinné směsi pro pohodovou zimu Lehké dýchání + Posílená imunita

2 bylinné čajové směsi po 50g.

Bylinné směsi pro pohodovou zimu Lehké dýchání + Posílená imunita

2 bylinné čajové směsi po 50g.

249 Kč

Sypaný, 100 g

Skladem
- +
BEZ KONZERVANTŮ BEZ LEPKU BEZ UMĚLÝCH SLADIDIDEL PRO VEGANY

Popis

Receptura

Parametry

popis

Dárkové balení dvou sypaných čajů zabalených do papírových tubusů.
2 čajové směsi vytvořené pro zimní období tak, aby podpořily dobré zdraví a pomohli navodit pohodu a klid.

Příprava

LEHKÉ DÝCHÁNÍ: 1 lžičku bylinné směsi se přelije vařící vodou (250 ml) a po 10 minutách vyluhování se nálev scedí. Připravuje se vždy čerstvý.

POSÍLENÁ IMUNITA: 1 lžičku bylinné směsi se přelije vařící vodou (250 ml) a po 8-10 minutách vyluhování se nálev scedí. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

LEHKÉ DÝCHÁNÍ: Dospělí 2-4 šálky denně. Děti od 3 let 1-2 šálky denně.
Nepřekračujte uvedené dávkování.

POSÍLENÁ IMUNITA: Dospělí max. 4 šálky denně. Děti od 3 let max. 2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

LEHKÉ DÝCHÁNÍ: Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

POSÍLENÁ IMUNITA: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení: LEHKÉ DÝCHÁNÍ: Oplodí šípku (35 %), květ lípy (20 %), květ bezu černého (15 %), nať máty peprné (10 %), květ slézu (10 %), květ divizny (5 %), květ měsíčku (5 %).

POSÍLENÁ IMUNITA: Plod šípku 48 %, lipový květ 17 %, plod jeřábu ptačího 10 %, plod černého rybízu 10 %, rooibos 6 %, pomerančová kůra 5 %, diviznový květ 4 %.

Typ čajového sáčku Sypaný
Typ čaje směs
Hmotnost balení 100 g